• Головна
  • Підбір фахівців ІТ-індустрії в компанії About HR
Реклама
09:41, 28 лютого 2020 р.

Підбір фахівців ІТ-індустрії в компанії About HR

Реклама

У зв'язку з постійно зростаючим попитом на ІТ-спеціалістів, набір ІТ-персоналу динамічно розвивається, iстае специфічною областю хедхантинга. ІТ-фахівці, завжди є дуже бажаними кандидатами на ринку праці. І це незважаючи на те, що зайнятість в галузі постійно зростає, роботодавцю, який хоче ефективно наймати кращих фахівців в області технологій, слід скористатися досвідом фахівців рекрутингового агентства AboutHR, щоб залучити до роботи професіоналів в сфері ІТ-індустрії. Підбір it персоналу є ключовим видом послуг компанії AboutHR як в Україні, так і на європейському ринку праці.

Підбір фахівців за такими напрямками як:

  • Програмісти, фахівці по базах даних; розробники;
  • Веб-дизайнери, тестувальники;
  • Бізнес аналітики; менеджери проектів;

Що відрізняє нас від інших і за що нас цінують наші клієнти?

  • Як спеціалізована компанія з підбору ІТ-фахівців, ми впевнені, що наші знання про ринок ІТ-фахівців відображаються на ефективності і швидкості процесу найму. Тому ми знаємо, як переконати вимогливих ІТ-фахівців працювати у вашій компанії.
  • Орієнтація на високі стандарти роботи робить нас кращими в даній сфері. Кандидати, яких ми представляємо, завжди відповідають профілю клієнта. Кожен найнятий нами ІТ-фахівець перевіряється з точки зору згоди на дії, засновані на високих стандартах, включаючи етичні.
  • Чесність. Ми не даємо обіцянок, які не можемо виконати. Ми представляємо тільки тих кандидатів, які дійсно відповідають вимогам, без присвоєння їм кваліфікації, якої у них фактично немає. Ми піклуємося про гарну передачу ключової інформації, щоб уникнути розчарування клієнта або співробітника після початку його роботи.
  • Ми готові домовитися про особливі умови контракту і пристосувати спосіб взаємного співробітництва до індивідуальних потреб кожного з наших клієнтів. Ми завжди готові виправдати незвичайні очікування.

Наша мета: створити баланс взаємин і взаєморозуміння між HR та IT фахівцями. Ми допомагаємо ІТ-фахівцям знайти роботу, яка стане для них задовільним і розвитковим досвідом. А роботодавцям купувати ІТ-фахівців, які будуть найкращим чином сприяти досягненню цілей їх компанії. Якщо ви хочете доручити компанії знайти фахівця будь ласка, заповніть форму заявки. Після відправки ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити можливості нашого співробітництва. Скористайтеся вигідними умовами і зв'яжіться з нами для подальшої співпраці!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...