• Головна
  • У Сумах не передбачені кошти на капремонт літньої естради
15:14, 2 березня 2020 р.

У Сумах не передбачені кошти на капремонт літньої естради

Так відповіла влада на петицію, але зауважила, що цього року передбачено кошти на капітальний ремонт освітлення парку ім. І.М. Кожедуба.

«Винести на розгляд депутатам питання про виконання капітального ремонту літньої естради у парку ім. Кожедуба. Молоді міста потрібна якісна площадка для культурно-масових заходів», - йшлося у петиції, автором якої виступив Посудевський Владислав.

Місцева влада згодом дала офіційну відповідь.

«Повідомляємо, що відповідно до рішення Сумської міської ради від 24.12.2019 №6248-МР "Про бюджет Сумської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік", для Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради не передбачені видатки на капітальний ремонт літньої естради у міському парку ім. І.М. Кожедуба.

У разі виділення додаткових коштів з міського бюджету на ремонт об'єктів благоустрою на території Сумської міської об'єднаної територіальної громади, роботи по капітальному ремонту літньої естради в міському парку Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради будуть включені до плану відновлювальних робіт об'єктів благоустрою на поточний рік.

Додатково повідомляємо, що на 2020 рік передбачено кошти на капітальний ремонт освітлення парку ім. І.М. Кожедуба», - йдеться у відповіді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...