• Головна
  • 115 сумських прокурорів проходитимуть атестацію
12:00, 2 березня 2020 р.

115 сумських прокурорів проходитимуть атестацію

115 сумських прокурорів проходитимуть атестацію

З 2 березня 2020 року для 115 прокурорів прокуратури Сумської області розпочинається процес атестації. Відтак впродовж чотирьох днів, 2, 3, 4 та 5 березня, у Києві прокурори, які поділені відповідно на 4 групи, доводитимуть свої знання та вміння, щоб у подальшому мати можливість приєднатися до нової прокуратури.

Зокрема сьогодні 1 група – 29 прокурорів пройдуть перший етап – тест на знання законодавства. На тих прокурорів, які наберуть потрібну кількість балів (прохідний бал – 70), чекає другий етап – комп’ютерне тестування на загальні здібності та навички, який відбудеться цього ж дня. Аналогічні випробування чекають на решту прокурорів 3,4 та 5 березня.

Ті прокурори, які вдало пройдуть другий етап атестації, будуть допущені до останнього третього етапу – виконання практичного завдання та співбесіди з кадровою комісією (дата проведення якого буде визначена додатково).

Слід зауважити, що на першому етапі прокурорам необхідно дати відповідь на 100 питань, які сформовані із 6606. На другому етапі на прокурорів чекає абстрактно-логічний та вербальний тест, що складається із 60 питань. На третьому етапі стосовно прокурорів здійснюватиметься перевірка на доброчесність.

Очікується, що атестація всіх прокурорів регіональних прокуратур завершиться до початку червня.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...