• Головна
  • Яку форму поховання вибрати в Сумах?
Новини компаній
11:00, 2 березня 2020 р.

Яку форму поховання вибрати в Сумах?

Новини компаній
Яку форму поховання вибрати в Сумах?

Завжди болісною і важкою є смерть людини для її близьких. До того ж, рідним померлої людини необхідно виконати важкі обов'язки стосовно достойного поховання. І перш за все потрібно буде визначитися з формою поховання: традиційною (тобто, похованням померлого в землю) або ж кремацією (спаленням). Актуальне дане питання і для мешканців міста Суми.

Значна частка населення Сум належить до православної віри, яка має тверді постулати щодо поховання: померлих християн потрібно ховати в землю, адже колись настане останній Страшний Божий суд, і Господь підніме з праху всіх покійних (http://ukr.pohoronnoe-byuro.com). Та через певні нюанси (високу вартість, нестачу земель під кладовища й ін.) нині з'явились альтернативи традиційному похованню, і, в першу чергу, це кремація — спалення померлого в спеціальному крематорії. Є й інші альтернативні способи поховання, але наскільки можливі вони для Сум? 

Найбільш актуальними для населення Сум є такі способи поховання, як:

  • традиційне поховання тіла в землю — звичне мешканцям міста, прийнятне для християн і, мабуть, найбільш просте, оскільки в Сумах є два нині працюючих кладовища (Засумське та Барановське), тому основними нюансами залишаються достатньо висока вартість поховання та інші супутні витрати на похорон;

  • кремація тіла (тобто, його спалення) — теж актуальне для Сум, оскільки є суттєво дешевшим, ніж поховання в землю, до того ж, прах можна підзахоронити до могили іншого померлого родича або навіть перевезти з собою, якщо всі рідні далеко переїжджають; однак, кремація для населення Сум теж має певні нюанси, оскільки в місті немає свого крематорію, тому тіло доведеться везти до Києва, Харкова або ж Одеси, де вони є, що потребуватиме додаткових фінансових витрат на оформлення документів, перевезення труни з тілом й ін.; і все ж, не дивлячись на це, іноді кремація стає єдино можливою формою поховання (переїзд на значну відстань, релігійні погляди та ін.).

Яка з форм поховання в Сумах краща?

То яку саме обрати форму поховання жителям міста Суми? При вирішенні цього питання родина померлого має зважати на кілька важливих факторів.

  1. Віросповідання, до якого належав покійний. Деякі віровчення дуже категоричні щодо способу поховання, наприклад, християнство, хоч і не заперечує кремацію, все ж наполегливо рекомендує поховати померлих в землю, а, наприклад, буддизм, навпаки, визнає лише кремацію.

  2. Вказівки померлого щодо власного поховання. Іноді особа ще при житті може залишити усні чи навіть письмові вказівки стосовно власного поховання та організації свого похорону. І тоді близьким треба лише точно (наскільки це можливо) виконати вказівки їх померлого родича.

  3. Догляд за могилою. Віддаючи перевагу традиційному похованню, важливо враховувати, хто і як буде доглядати і впорядковувати могилу. Якщо рідні живуть на великій відстані чи є дуже старенькими і не мають змоги доглядати могилу, можливо, кремація є кращим варіантом.

  4. Кошти. Це питання, на жаль, нині є дуже актуальним. Поховання за традиційною формою коштує зараз вельми дорого, а кремація значно дешевша. Але ж мешканцям Сум буде треба доправляти вантаж 200 до одного з трьох діючих крематоріїв, що буде потребувати додаткових витрат, як на власне перевезення, так і на оформлення супровідних документів. Тому оптимальним рішенням буде отримати консультацію в одному з бюро чи агентств, що надають ритуальні послуги, в том числі і в нашому бюро http://pohoronnoe-byuro.com/.

Таким чином, справа вибору форми поховання є сугубо індивідуальною для родини померлого. Засуджувати її ніхто не має морального права. І крім того, навіть якщо хтось не згодний з рішенням родини померлого, краще не засуджувати їх, а молитись і зберігати пам'ять про покійного.

Автор статті: Спеціаліст похоронного бюро - Сливканич Оксана Леонідівна. Тел: (096) 955-32-27

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ритуальні #послуги #похоронне #похорон #бюро #служба #організація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...