• Головна
  • Наскільки точний Детектор брехні в Сумах?
Новини компаній
11:00, 2 березня 2020 р.

Наскільки точний Детектор брехні в Сумах?

Новини компаній
Наскільки точний Детектор брехні в Сумах?

Часто рішення звернутись до поліграфолога дається людині непросто, тому, якщо воно вже було прийняте, хочеться отримати найбільш кваліфіковані та ефективні послуги. Тому не дивно, що людей тривожить питання, наскільки точний результат дає перевірка на детекторі брехні (поліграф) у Сумах, чи не може статись, що протестована особа буде неправдиво звинувачена в тому, чого не робила? На жаль, таке питання на сьогодні повністю виправдане, протестованих на поліграфі (детектор брехні) та неправдиво звинувачених. Оскільки ми використовуємо лише сертифіковані та якісні поліграфи, а наші спеціалісти мають профільну освіту та значний досвід, сміливо відповідаємо: так, наші поліграф - перевірки є ефективними, а результати точними. Але з яких причин почали масово з'являтись особи, несправедливо звинувачені після проходження детектору брехні? У нас Ви можете дізнатися як проходить якісна поліграф перевірка на детекторі брехні в місті Суми http://ukr.detektor-lji.com/sumi.

Думка поліграфологів з міста Суми

Подібне явище, на думку поліграфологів з міста Суми, може бути викликане декількома важливими причинами:

  • недостатня кваліфікація “поліграфологів” — це основна причина даного явища, викликана тим, що дана професія в силу своєї специфічності є достатньо високо оплачуваною, і це приваблює шахраїв (http://detektor-lji.com), чия “освіта” обмежується лише кілька місячними курсами (і це в кращому випадку!); і звісно, такі “спеціалісти” лише заробляють гроші, але зовсім не зважають на те, що можуть комусь зламати життя своїм несправедливим звинуваченням;

  • неякісне обладнання (власне поліграф, датчики, комп'ютер тощо) — навіть досвідчений спеціаліст-поліграфолог, зазначають спеціалісти з Сум, не зможе дати істинну картину ситуації, якщо буде робити перевірку за допомогою неякісного чи несправного обладнання, адже саме від техніки залежить, наскільки точні будуть поліграми (а від поліграфолога залежить їх точна розшифровка, використання візуальних спостережень і т. ін., тому важливо знайти їх ефективний симбіоз).

Думка Білоруських поліграфологів

Наші колеги з Білорусі (http://by.detektor-lji.com) згодні з тим, що саме ці причини провокують появу все більшої кількості людей, що отримали неправдиве звинувачення після проходження поліграфу. Крім того, вони називають ще одну важливу, хоч і не очевидну причину — надмірну довірливість клієнтів.

Дійсно, на сьогоднішній день не так багато людей, що звернулись до поліграфолога, поцікавляться його освітою та досвідом, бо “він же спеціаліст, він знає, як треба”. Але ж це цілком виправдано — дізнатись, що являє собою в професійному плані особа, яка буде вас тестувати. Крім того, зібравши відгуки, можна зекономити час, гроші та власні нерви, уникнувши некваліфікованого поліграф-тестування.

Думка Іспанських поліграфологів

Подібних поглядів притримуються й наші колеги — поліграфологи з Іспанії (http://es.detektor-lji.com). До того ж, додають вони, не треба впадати у розпач, якщо подібне все ж трапилося з вами. Неправдиве звинувачення можна спростувати, пройшовши повторне тестування на детекторі брехні, але вже у інших спеціалістів. Так, подібна процедура буде доволі серйозно коштувати, оскільки вона є значно складнішою, ніж первинна поліграф-перевірка. Але вона дасть змогу неправдиво звинуваченій людині повернути і захистити своє добре ім'я.

Отже, щоб не натрапити на некваліфікованих поліграфологів чи шахраїв, необхідно прискіпливо обрати спеціаліста, що проведе вашу перевірку, а також детально ознайомитися з відгуками його попередніх клієнтів. Але, навіть якщо після проходження детектору брехні ви отримали неправдиве звинувачення, вихід є! Можна звернутись за повторною поліграф-перевіркою до інших спеціалістів, і в тому числі, до нас (також надаємо подібну послугу).

Автор статті: Поліграфолог - Спрінчан Олексій Миколайович. Тел: (097) 26-309-26

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Детектор брехні #Поліграф #Суми
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...