• Головна
  • До уваги сумчан: хто саме у групі ризику зараження коронавірусом
17:04, 28 лютого 2020 р.

До уваги сумчан: хто саме у групі ризику зараження коронавірусом

Перебіг хвороби залежить від імунітету людини. Вразливою групою є люди похилого віку та люди із хронічними хворобами і слабким імунітетом, інформує Всесвітня організація охорони здоров’я.

Також вразливою групою є медичні працівники. Контактна особа при випадку COVID-19 – особа, яка наразі не має симптомів, але яка контактувала або ймовірно контактувала із особою, хворою на COVID-19.Також у групі ризику є особи, які мали прямий фізичний контакт з хворим на COVID-19 (наприклад, через рукостискання), що мали незахищений прямий контакт із інфекційними виділеннями (наприклад, через кашель, торкання використаних паперових хустинок голими руками тощо). Та особи, які контактували особисто з хворими на COVID-19 на відстані до 2 метрів та більше 15 хвилин, а також, які перебували у закритому середовищі (наприклад, аудиторія, кімната для переговорів, зал очікування лікарні тощо) з хворими на COVID-19 на відстані до 2 метрів та більше 15 хвилин.

Групою ризику є також пасажири літака, які сиділи на відстані двох місць (у будь-якому напрямку) від хворого на COVID-19, супутники або особи, які надають догляд та члени екіпажу, що обслуговують в тій частині літака, де розміщений індексний випадок. Якщо тяжкість симптомів або пересування хворого вказують на більш велику експозицію, контактними можуть вважатися всі пасажири секції або всі пасажири.

До уваги сумчан: хто саме у групі ризику зараження коронавірусом, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...