• Головна
  • У Сумах центр зайнятості випустив 9 майбутніх підприємців
15:00, 27 лютого 2020 р.

У Сумах центр зайнятості випустив 9 майбутніх підприємців

Міський центр зайнятості випустив 9 майбутніх сумських підприємців, котрі успішно захистили свої проєкти після двотижневого навчання основам ведення бізнесу в рамках програми підтримки безробітних.

Свої проєкти вони презентували на огляд комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

У своїх роботах бізнесмени-початківці презентували ідеї щодо забезпечення автозапчастинами з можливістю доставки клієнту; надання послуг автосервісу; встановлення та обслуговування систем відеоспостереження; організація центру з надання психотерапевтичних та психологічних послуг; пропозиція послуг оздоблення та ремонту приміщень.

Зауважимо, подібна форма залучення безробітних до організації підприємницької діяльності здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності підходящої роботи на ринку праці.

Зокрема, на 2020 рік у бюджеті Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на цю активну програму підтримки безробітних передбачено видатки у розмірі 386 млн грн., що в 4,7 рази більше у порівнянні з минулим роком (82,2 млн грн).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...