• Боєць сумського спецпідрозділу КОРД переміг у Чемпіонаті України з легкої атлетики
фото
12:32, 27 лютого 2020 р.

фото

Керівник поліції Сумщини привітав майора поліції Дмитра Бойка, який посів перше місце у забігу серед захисників України «Ветеранська десятка».

Серед дванадцяти учасників забігу на п‘ятикілометрову дистанцію Дмитро Бойко показав найкращий результат - 16,59 хвилин. Його основні суперники, Сергій Проневич та Дмитро Ліфінцев, продемонстрували 19,01 та 19,18 хвилин відповідно. Ці змагання в рамках Чемпіонату України з легкої атлетики були організовані в Сумах, у Легкоатлетичному манежі СумДУ, Національною радою спортивної реабілітації захисників України.

Весь свій вільний від служби час майор поліції присвячує спорту. Серед багатьох його досягнень – перемоги у чисельних чемпіонатах з біатлону, триатлону, блискуча перемога в «Забігу Волі» на Гонках Націй - 2017 року. На початку лютого Дмитро виборов 3 місце у загальному рейтингу на Чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів, що відбувся у Києві, здолавши дистанцію у 1500 метрів за 4:17,43 хвилини. І ось тепер – ще одна цілком заслужена «перша» сходинка на Чемпіонаті з легкої атлетики.

Відтак, начальник ГУНП Руслан Пиняга привітав поліцейського-чемпіона зі ще однією блискучою перемогою. Вручив йому Почесну грамоту та побажав залишатися таким же завзятим спортсменом, відданим Присязі поліцейським та досягати нових вершин як у спорті, так і на службі, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.