Вирощування і розведення курей

Вирощування і розведення курей розведення курей на подвір'ї стало дуже популярним в останні роки. Вирощувати курей легко, недорого і прибутково. Дозволити собі це заняття може кожна сім'я. Якщо ви хочете отримати блискучий результат, ознайомтеся з даним посібником ми навчимо вас, як отримати і виростити курчат від квочки або з інкубаційних яєць.

Вигідно придбати годівниці, поїлки для курчат оптом ви можете на https://season-hoztorg.com.ua/dom-sad-ogorod/khozinventar/kormushki-poilki-dlya-ciplyat/.

Виведення курчат в інкубаторі виведення птиці з інкубаційних яєць в інкубаторі є більш складним процесом, ніж під квочкою, так як вимагає спеціального обладнання і займає значно більше часу і уваги. Орієнтовний термін інкубації курчат - 21 день. Весь цей час інкубатор, в який закладені яйця, повинен бути включений. Яйця потрібно перевертати самостійно, якщо у вас немає автоматичного механізму, принаймні 3 рази на день. Температуру в інкубаторі необхідно ретельно контролювати цілодобово.

Окупається хороший інкубатор для курячих яєць дуже швидко, іноді за перший сезон використання. Курячі яйця, куплені в продуктовому магазині не можуть бути використані в якості інкубаційних, тому що вони не запліднені. Запліднені яйця можуть бути тільки при наявності півнів. Куплені спеціальні інкубаційні яйця повинні бути інкубовані протягом 7-10 днів після придбання, так як в подальшому їх здатність до розвитку курчат значно зменшується.

Купуючи молодняк, ви будете мати потребу в спеціальних ємностях, щоб розмістити там своїх вихованців. Площа повинна бути досить великою, щоб тримати курчат до віку 4-7 тижнів. Також ящик повинен бути досить глибоким, щоб зберегти курчат від протягів і не дати їм перестрибнути. Перший час підлогу можна встелити тертими газетами, така підстилка буде хороша протягом перших декількох днів. Потім замініть папір сосновою стружкою або іншим подібним матеріалом. Стружки повинні бути великими, щоб птахи не змогли використовувати їх в їжу.

Важливі моменти при вирощуванні курчат

Вода: найперше, що необхідно зробити перед випуском курчат в розплідник - занурити їх дзьобами в воду, щоб змусити пити. Вода повинна забезпечена цілодобово. Коли кури підростуть не забудьте змінити поїлки на більш об'ємні. Незалежно від породи рекомендується додавати в воду вітамінні добавки, що поліпшують здоров'я.

Температура: забезпечте курчатам тепло лампою, вона повинна знаходиться досить високо над розплідником, щоб не обпекти пташенят. Готовий розплідник для курчат буде мати автоматичне джерело тепла і регульований термостат для нагріву повітря в розпліднику до потрібних температур.

Харчування: використовуйте спеціальний корм протягом перших 8 тижнів. Переконайтеся в тому, що він має правильний рівень білка, необхідний для конкретної породи. М'ясні кури вимагають більш високого вмісту білка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі