• Головна
  • Служба у справах дітей провела зустріч із опікунами та піклувальниками
11:30, 24 лютого 2020 р.

Служба у справах дітей провела зустріч із опікунами та піклувальниками

Представники управління «Служба у справах дітей» провели нараду з опікунами та піклувальниками над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування з приводу нагальних питань.

На зустрічі також були присутні профільні спеціалісти департаменту соцзахисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, консультативно-діагностичного відділення № 2 міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди, відділення медико-соціальної допомоги «Клініка дружня до молоді» та практичний психолог однієї із сумських шкіл.

Зокрема, було підбито підсумки щодо проведеної щорічної перевірки умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які були влаштовані в сім’ї опікунів та піклувальників, які проживають у Сумах.

Також висвітлено питання про зміни в чинному законодавстві щодо нарахування державної допомоги на підопічних дітей та її розмірів, питання оздоровлення дітей пільгових категорій. Окрім цього присутнім було роз’яснено механізми нарахування та призначення житлових субсидій.

Надано роз’яснення і з приводу особливостей підліткового віку та напрямків соціально-психологічної допомоги дитині в цей період.

Зауважимо, станом на 20 лютого 2020 року на первинному обліку управління «Служба у справах дітей» перебуває 256 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 191 дитина проживає в сім’ях опікунів/піклувальників, 15 дітей виховується в прийомних сім’ях, 16 – в дитячих будинках сімейного типу. Протягом 2019 року 25 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування були влаштовані в сім’ї опікунів та піклувальників.

Служба у справах дітей провела зустріч із опікунами та піклувальниками, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...