• Головна
  • Перелік адміністративних послуг у підрозділах ДМС поповнився новою послугою
17:09, 21 лютого 2020 р.

Перелік адміністративних послуг у підрозділах ДМС поповнився новою послугою

Кваліфікований електронний підпис: все, що про нього варто знати нам розповів начальник Управління ДМС України в Сумській області Дмитро Костєнніков.

«Згідно з Законом України «Про електронні довірчі послуги», кваліфікований електронний підпис- удосконалений електронний підпис, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа», зазначив посадовець.

Перелік адміністративних послуг у підрозділах ДМС поповнився новою послугою, фото-1

«Іншими словами, це аналог власноручного підпису у світі електронного документообігу. Його головні переваги – надійність та захищеність від підроблення, адже електронний підпис – це набір цифрових даних, який суттєво відрізняється від того, що ви залишаєте ручкою на папері. Запровадження послуги з внесення кваліфікованого електронного підпису на ID-картку надає громадянам можливості користуватися різноманітними електронними сервісами державних органів, отримувати адміністративні і банківські послуги, відкривати та вести бізнес тощо, не виходячи з дому», додає Дмитро Костєнніков.

Таку безкоштовну послугу, для всіх охочих громадян України, яким виповнилося 18 років і які мають паспорт громадянина України у вигляді ID-картки, надають усі 19 територіальних підрозділів Управління Державної міграційної служби України у Сумській області незалежно від адреси реєстрації та місця видачі id – картки. Термін дії сертифікатів ключів КЕП становить 2 роки, розповіли у міграційній службі.

«З моменту запровадження нової послуги, на Сумщині нею вже скористалися 88 жителів. Найбільше таких, а це 18 громадян, записали електронний підпис на ID-картку в обласному центрі. У Глухівському міському відділі – 8, у Краснопільському районному секторі – 8», підсумував Очільник міграційної служби області.

Довідково: кваліфікованим електронним підписом вже давно користуються жителі таких прогресивних країн, як Німеччина, Естонія, Австралія та Сінгапур.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...