• Сумські біатлоністи з медалями чемпіонату України
15:26, 21 лютого 2020 р.

Сумські біатлоністи з медалями чемпіонату України

Сьогодні, 21 лютого, в с. Яворів Львівської області стартував юніорський чемпіонат України з біатлону.

У зв'язку з тим, що груднева частина змагань була скасована через відсутність снігу, в лютому спортсмени розіграють повний набір медалей в семи дисциплінах, пише biathlon.com.ua.

Першим в програмі чемпіонату був запланований спринт. У юніорів відзначився глуховчанін Роман Боровик, який за рахунок трохи більш точної стрільби випередив чернігівчанина Сергія Телень на 18 секунд. Третім в гонці став харків'янин Олександр Пономаренко.

У гонці юніорів серед 39-ти учасниць не виявилося рівних киянці Оксані Москаленко, чия перевага на фініші над суперницями вимірювалося більш ніж півтора хвилинами. Другою стала її землячка Анастасія Рассказова, незважаючи на шість (!) промахів на вогневих рубежах. А ось суперництво за бронзу вийшло дуже гострим - результат сумчанки Оксани Коваленко всього на 0,2 секунди виявився вище від нашої ж Анастасії Дідоренко.