• Головна
  • Для чого необхідно реєструвати торговельну марку?
Реклама
14:23, 16 лютого 2020 р.

Для чого необхідно реєструвати торговельну марку?

Реклама
Для чого необхідно реєструвати торговельну марку?
Для чого необхідно реєструвати торговельну марку?, фото-1

Підприємці, які почали свою справу і хочуть, щоб вона розвивалась і приносила прибуток, а продукт був впізнаваємий, реєструють свої торгові марки. Без цієї умови неможливо здійснювати діяльність в рамках правового поля.

Реєстрація торгової марки, яку можна здійснити в режимі онлайн, зайшовши на сайт https://profitmark.ua, дає масу переваг. Ви отримуєте повне право використовувати власний логотип, який повинен стати впізнаваним споживчою аудиторією. При необхідності ви можете дозволити використовувати свою торговельну марку іншими особами і перешкодити несанкціонованому її використання. Таким чином, реєстрація робить вас повноправним власником власної торгової марки і товарного знака, що має право регулювати такі моменти.

Підприємці, які пройшли процес реєстрації, отримують можливість вимагати від порушників відшкодування збитків, завданих несанкціонованим використанням торгової марки. Все це можна отримати в першому патентному бюро України за прийнятну плату.

Клієнти патентного бюро отримують можливість не тільки убезпечити себе від можливих ризиків, підвищивши тим самим економічну ефективність свого бізнесу, а й продавати франшизу, збільшувати вартість продукції. Як бачите, переваг чимало, і не скористатися ними на самому початку своєї діяльності було помилкою.

А чи можуть отримати патент не тільки виробники, а й посередники? Фахівці пояснюють, що якщо ви здійснюєте посередницьку діяльність, то маєте повне право проставляти свій товарний знак поряд з торговою маркою виробника. По суті, це є найкращою і недорогий рекламою, яка працює продуктивніше, ніж реклама всього асортименту товарів.

Зверніть увагу: торгова марка може бути попереджувальною. Позначення «тм» говорить про те, що марка знаходиться в процесі реєстрації. При цьому її власник вже має право здійснювати торговельну діяльність. Так, якщо споживачі бачать подібні значки, то, як показує практика, перестають сумніватися в якості товару. Вони розуміють, що випущений він не підпільної фірм-одноденок, а солідним виробником, який несе відповідальність за якість свого товару. Якщо ви хочете закріпитися на ринку, звертайтеся в патентне бюро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...