• Головна
  • У Сумах відклали сесію облради
12:38, 21 лютого 2020 р.

У Сумах відклали сесію облради

21 лютого голова Сумської обласної ради Володимир Токар зупинив дію розпорядження від 05.02.2020 № 8 «Про скликання тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання» (зі змінами від 11.02.2020 року № 9) до видання окремого розпорядження з цього питання.

Причиною такого рішення стало несвоєчасне подання Сумською обласною державною адміністрацією проекту рішення обласної ради про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік.

Як відомо, підставою для скликання тридцять третьої сесії Сумської обласної ради була необхідність врегулювання бюджетних питань. Насамперед йшлося про погашення кредиторської заборгованості 2019 року.

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва висунула низку суттєвих зауважень та пропозицій до поданого проекту змін до обласного бюджету на 2020 рік, наголосивши на необхідності додаткового опрацювання цього проекту з метою забезпечення його ефективної підготовки та подальшого обговорення депутатами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...