У гуртожитках Сум газопостачання відключати не будуть до офіційного роз’яснення НКРЕ КП

Такими словами керівник апарату облдержадміністрації Ігор Кальченко заспокоїв жителів двох гуртожитків м. Суми, які звернулися в облдержадміністрацію за допомогою.

Мешканці гуртожитків міста Суми прийшли в облдержадміністрацію в паніці: серед зими їм хочуть відключити газ. Підставою для припинення газопостачання/розподілу природного газу є відсутність укладеного з власником договору розподілу природного газу з АТ «Сумигаз». Наразі проблема полягає у неоднозначному трактуванні самого поняття «власник гуртожитку», зокрема «власник господарських приміщень гуртожитку». Наразі жителі гуртожитків приватизували лише свої кімнати.

Нарада за участіюпредставників газопостачальних організацій, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), громадських активістів, влади міста Суми та самих мешканців гуртожитків була «гарячою». Кожна сторона відстоювала свою позицію, посилаючись на законодавчі акти, правила та інші документи. Врешті вирішили дочекатися офіційного роз’яснення НКРЕКП.

«Ми чекаємо офіційних роз’яснень з Мінрегіону та НКРЕКП щодо цього питання. Наразі є позиція ПАТ «Сумигаз» та ТОВ «Сумигаз збут», що вони не будуть відключати ці гуртожитки від газу», – наголосив Ігор Кальченко

У гуртожитках Сум газопостачання відключати не будуть до офіційного роз’яснення НКРЕ КП, фото-1 У гуртожитках Сум газопостачання відключати не будуть до офіційного роз’яснення НКРЕ КП, фото-2 У гуртожитках Сум газопостачання відключати не будуть до офіційного роз’яснення НКРЕ КП, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі