![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
15:56, 18 лютого 2020 р.
У лікарнях Сум тривають ремонтні роботи: що зробили за тиждень?
Відділ охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста роботи, спрямовані на ремонти та придбання обладнання.
У КНП «Центральна міська клінічна лікарня» далі займались виготовленням проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт електромережі та на капітальні ремонти приміщення, де розміщуватиметься реабілітаційне відділення, та хірургічного відділення.
У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» виконували поточні ремонти кабінету ендоскопії (вул. Троїцька, 28) та кабінету УЗД (вул. Троїцька, 28), проводили демонтажні роботи на другому поверсі лікарні (вул. Троїцька, 28) а також готували проєктно-кошторисну документацію на капітальні ремонти теплового пункту (вул. Івана Сірка, 3) та будівлі старого корпусу (вул. Троїцька, 28), готувались до капітального ремонту фасаду будівлі (вул. Троїцька, 28), займались придбанням обладнання.
У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» готували проєктно-кошторисну документацію на капітальні ремонти 1–4 поверху жіночої консультації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
09:53, 25 липня
19
14:17, 15 липня
1
17:48, 13 липня
2
16:31, 19 липня
6
live comments feed...