• Головна
  • Чи залишаться жителі гуртожитків у Сумах без опалення?
10:21, 18 лютого 2020 р.

Чи залишаться жителі гуртожитків у Сумах без опалення?

Сьогодні під час позачергового засідання виконавчого комітету обговорили проблемну ситуацію щодо відключення газу у гуртожитках за адресою пр. Курський, 125 та 133.

Нагадаємо: мешканці вказаних гуртожитків звернулися з цією проблемою до міського голови під час апаратної наради, що відбулася вчора. За словами представників гуртожитків, АТ «Сумигаз» планує припинити їм постачання природного газу, у зв’язку з відсутністю договорів, проте і підписувати індивідуальні договори також не поспішає.

Вже сьогодні цю проблему розглянули більш детально.

«Першим пунктом ми забороняємо відключення газу, другим – вимагаємо укладання договорів з жителями. Збори із жителями проведенні, вони готові підписувати договори. Головне – вирішити, яким шляхом це робити», – зауважив міський голова Олександр Лисенко.

«Питання щодо надання комунальних послуг, зокрема газопостачання, вирішуються виключно на підставі індивідуальних договорів. Органи місцевого самоврядування мають висловити свою аргументація щодо неможливості відключення газу в зимовий період. Побудовані будинки таким чином, що там спільна кухня, тобто не можна виокремити лічильник на кожну кімнату, тому «Сумигаз» і опинилася в такій ситуації», – зауважив начальник правового управління Сумської міськради Олег Чайченко.

За словами міського голови, є процедура нарахування по квадратних метрах, яка дозволяє укласти індивідуальний договір.

Відповідно до інформації представників гуртожитків, 50% жителів пр. Курський, 125 і 133 вже подали документи для заключення офіційних договорів.

Представники АТ «Сумигаз», ТОВ «Сумигаз Збут» та НКРЕКП були запрошені до обговорення даного питання, але повідомили про відмову.

Члени виконкому одноголосно підтримали проект рішення щодо заборони відключення природного газу в зимовий період і стосовно вимоги підписання індивідуальних договорів.

Тетяна Пляшник

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...