• Головна
  • На Сумщині учаснику АТО/ООС виплатять одноразову матеріальну допомогу
09:30, 18 лютого 2020 р.

На Сумщині учаснику АТО/ООС виплатять одноразову матеріальну допомогу

За інформацією обласного Департаменту соціального захисту населення, на черговому засіданні профільної комісії було прийнято рішення щодо надання заявнику одноразової матеріальної допомоги у сумі 25 тис. гривень. У 2020 році на зазначені цілі у цілому заплановано 4,9 млн гривень, пише сайт ОДА.

Допомога надається за рахунок коштів обласного бюджету постраждалим у розмірі 25 тис. гривень; сім’ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих у розмірі 100 тис. гривень та на поліпшення житлово-побутових умов проживання – 34 тис. гривень.

На засідання комісії, що відбулось 14 лютого, була подана одна заява військовослужбовцем, який отримав травму під час виконання бойового завдання в зоні проведення антитерористичної операції. Прийнято рішення щодо надання заявнику одноразової матеріальної допомоги у сумі 25 тис. гривень.

Усього з початку цього року надано одноразову матеріальну допомогу 2 сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО та 12 постраждалим учасникам АТО/ООС на загальну суму 500 тис. гривень. Крім того, 2 сім’ї загиблих (померлих) учасників АТО отримали матеріальну допомогу на поліпшення житлово-побутових умов проживання на загальну суму 68 тис. гривень.

Довідково. Обласною комплексною програмою соціального захисту населення на 2017-2021 роки, що затверджена рішенням десятої сесії Сумської обласної ради від 22.12.2016, передбачено надання одноразової матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) та сім’ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) а також матеріальної допомоги сім’ям загиблих (тих, що пропали безвісті), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції на поліпшення житлово-побутових умов проживання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...