• Головна
 • Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенко відкриває філію у м. Суми
Новини компаній
10:20, 17 лютого 2020 р.

Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенко відкриває філію у м. Суми

Новини компаній

З радістю і гордістю повідомляємо вам про те, що найближчим часом Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка відкриває філію у м. Суми за адресою: пл. Троїцька 1/1. Клініка спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя з використанням ультрасучасних методик і міжнародних протоколів.

Спочатку хотілося б розповісти передісторію створення Клініки академіка Грищенка. Засновником, організатором, директором, натхненником клініки «Імплант» (зараз Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка) був Валентин Іванович Грищенко, видатний вчений, геніальний лікар, успішний лідер, академік Національної Академії Наук України, доктор медичних наук, професор. Під його керівництвом проводилася перша в Україні успішна програма екстракорпорального запліднення. Валентин Іванович Грищенко по праву вважається основоположником репродуктивної медицини в Україні.

У 1983 році Валентин Іванович Грищенко створив першу в Україні лабораторію репродукції людини (згодом перетворену на Клініку «Імплант»). Він об'єднав групу вчених – медиків і біологів, і в 1990 році в Харкові був проведений перший в Україні успішний цикл ЕКЗ, в результаті якого 19 березня 1991 р. народилася дівчинка Катя. У наступному році команда успішно завершила першу на території колишнього СРСР програму сурогатного материнства.

Сьогодні під керівництвом професора Миколи Грищенка, представника четвертого покоління медичної династії Грищенко, в клініці працює команда висококваліфікованих професіоналів, яка використовує сучасне обладнання.

Безперервні наукові дослідження, обмін професійним досвідом, велика праця і щире бажання дарувати жінкам щастя материнства стали "золотим стандартом" діяльності фахівців Клініки. Результатом цієї діяльності стало народження понад дванадцяти тисяч дітей, чиї батьки звернулися за допомогою в нашу Клініку.

Сьогодні Клініка академіка Грищенка – це медичний заклад, що надає повний комплекс послуг для ефективної діагностики та індивідуального лікування всіх видів жіночого і чоловічого безпліддя, а саме:

 • ЕКЗ – запліднення in vitro;
 • кріоконсервування ембріонів, яйцеклітин і сперми;
 • передімплантаційне генетичне тестування (PGT) методом NGS;
 • спостереження вагітності;
 • гінекологічну хірургію;
 • урологію;
 • андрологію;
 • лабораторну діагностику;
 • донацію клітин і сурогатне материнство.

Всі ці лікувальні процедури проводяться в нашій клініці. Донація в клініці проходить анонімно, але наші пацієнти мають можливість вибору донора за його/її дитячими фотографіями та іншими фізичними і медичними параметрами. Для особливих випадків може бути запропонована донація ембріонів.

При низькій якості сперми ми використовуємо процедури ICSI, IMSI, PICSI, які дозволяють відібрати для запліднення найкращий сперматозоїд і ввести його безпосередньо в яйцеклітину.

Для визначення найкращого ембріона для перенесення і підвищення шансів пацієнтів на досягнення успішної вагітності в нашій клініці широко використовується генетичний тест PGT-A. Ця процедура також дозволяє зменшити ризик невиношування і дозволяє визначити стать майбутньої дитини.

Також, беручи до уваги можливість отримання декількох ембріонів в одному циклі ЕКЗ, використовується процедура кріозаморозки ембріонів, що залишилися.

На сьогоднішній день в Клініці репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка відділення ДРТ і за оснащенням, і за досвідом фахівців відповідає найвищим міжнародним стандартам. Наша клініка оснащена сучасним обладнанням світових виробників. Ембріологічна лабораторія Клініки спроектована з використанням досвіду відомих європейських фахівців; використовуються технології «чистих приміщень»; обрані нетоксичні будівельні та оздоблювальні матеріали; встановлена спеціалізована багатоступенева система подачі медичних газів; постійно модернізується оснащення ембріологічної лабораторії; застосовуються культуральні середовища світових лідерів (COOK medical, LifeGlobal); працює система безперебійного електропостачання; безпека забезпечується системами моніторингу та оповіщення.

Ми повністю впевнені, що секрет успіху полягає в розробці індивідуального плану лікування. У зв'язку з тим, що кожна пара має особливі потреби, під час консультації наші репродуктологи підбирають індивідуальне лікування, яке підвищує шанси на успіх.

Клініка академіка Грищенка ГАРАНТУЄ своїм пацієнтам:

 • точну діагностику;
 • безпеку й конфіденційність;
 • відсутність листа очікування;
 • своєчасне обслуговування;
 • дружню атмосферу і комфорт;
 • висококваліфікований персонал;
 • препарати, витратні матеріали та обладнання провідних світових виробників;
 • відсутність прихованих платежів.

З огляду на всю наведену інформацію, ми хочемо запросити в нашу Клініку нових пацієнтів.

МИ СТВОРЮЄМО ЩАСТЯ!

 Контакти:

Наша адреса: м. Суми, пл. Троїцька, 1/1

Тел0800-309-109 (безкоштовно з моб. та стац. телефонів в Україні),

+38 (0542) 70-20-50 (Суми)

Ми в Інтернеті:

www.implant-ivf.com

facebook.com/GryshchenkoIVF

instagram.com/gryshchenko_clinic

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...