фото
09:24, 17 лютого 2020 р.

Сумські хокеїстки з бронзою кубка європейських чемпіонів

фото

У Гаазі (Нідерланди) завершується розіграш кубка європейських чемпіонів серед жіночих команд.

Вчора, 16 лютого, проходять вирішальні матчі. У матчі за «бронзу» зійшлися МСК «Сумчанка» та ХК «Мінськ» (Білорусь). Перша чверть завершилася з мінімальною перевагою наших, – на 9-й хвилині рахунок відкрила Вікторія Стеценко. На початку другої 10-хвилинки білоруски зрівняли, проте наші забили три – Марина Виноградова (14-а хвилина) і двічі Ольга Гончаренко (18 і 20). У кінці третьої чверті суперниці скоротили відставання до мінімуму, а в останній команди забили по два м’ячі. За наших – Катерина Шокаленко (33) і Ольга Гончаренко (39), яка оформила хет-трик.

У підсумку 6:5 – перемога за українками, які взяли третє місце, пише сайт Спортклубу.

Ольга Гончаренко стала кращим бомбардиром турніру із 8 голами.

Чемпіоном стали німкені з Düsseldorfer HC, які у фіналі обіграли господарок турніру з hdm 4:2.