• Головна
  • На Сумщині обговорюють запровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади»
18:00, 14 лютого 2020 р.

На Сумщині обговорюють запровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Під час робочих зустрічей заступник начальника ГУНП в Сумській області Дмитро Лось обговорив з головами Чернеччинської та Миколаївської об‘єднаних територіальних громад найближчі перспективи щодо запуску роботи поліцейських станцій та запровадження роботи поліцейських офіцерів громади.

Нагадаємо: пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади» запроваджений у семи областях України й наразі охоплює 206 територіальних об‘єднаних громад. До проєкту вирішили долучитися 17 об‘єднаних територіальних громад Сумщини, і нині на місцях тривають відповідні широкі обговорення.

Голови Чернеччинської сільської ОТГ Охтирського району Роман Бублик та Миколаївської селищної ОТГ Білопільського району Іван Ігнатьєв запропонували керівництву поліції області запровадити проєкт на території їх громад так би мовити «позачергово». Говорять: вони надзвичайно зацікавлені у отриманні якісних поліцейських послуг та створення безпечного середовища у громадах. А тому готові допомогти у відкритті на своїй території поліцейських станцій з відповідним оснащенням для роботи поліцейського офіцера громади. А у перспективі - розглянути питання щодо виділення й службового житла, аби і проживав, і працював поліцейський на території обслуговування.

Миколаївська ОТГ вже придбала автомобіль Renault Duster і нині готова передати його у службове користування поліцейському офіцеру громади.

Заступник начальника ГУНП Дмитро Лось зустрівся з Романом Бубликом та Іваном Ігнатьєвим. Обговорив з ними конкретні дії та спільні заходи щодо впровадження в дію проєкту «Поліцейський офіцер громади». Поділився з ними своїм баченням роботи дільничного в умовах ОТГ, та запевнив: при визначенні кандидатури офіцера думка активу громади буде обов‘язково врахована.

«Робота поліцейської станції має будуватися на принципі постійної комунікації між жителями сіл і поліцейським, - говорить заступник начальника ГУНП Дмитро Лось. - Головним завданням дільничного офіцера громади визначені профілактика злочинності на території обслуговування, оперативне реагування на заяви і повідомлення громадян, надання сервісних послуг населенню, забезпечення дотримання їх прав та свобод».

Зі свого боку він запевнив, що керівництво поліції готове забезпечити конкурсний відбір та проходження кандидатом на посаду поліцейського офіцера громади спеціальної підготовки. І в подальшому, в ході практичного втілення в дію даного проекту, всіляко підтримувати тісну співпрацю з кожною громадою задля забезпечення спільними зусиллями безпеки та спокою громадян, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

На Сумщині обговорюють запровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...