Реклама
16:02, 9 лютого 2020 р.

Тонометр - як вибрати?

Реклама
Тонометр - як вибрати?

Тонометри, часто використовувані пристрої, часто трактуються як різновид "чорних банок" - не кожен може прочитати з них правильний результат, адже різні типи тонометрів працюють трохи по-різному. На сайті https://health-shop.com.uaпредставлені різні типи тонометрів, однак, щоб повністю зрозуміти, як працюють тонометри, потрібно скористатися кращим визначенням.

Тонометр - це вимірювальний прилад для вимірювання відносного тиску, що перевищує тиск навколишнього середовища. Згідно з цим визначенням,тонометр не вимірює тиск, а вказує на різницю між тиском у випробуваній системі та тиском поза системою за умови, що різниця більша за нуль. тонометри не використовуються для вимірювання вакууму - прилад, який дозволяє здійснити таке вимірювання, є вакуумним тонометром (він вимірює як надлишковий, так і низький тиск). На практиці слово тонометр часто використовується для опису всіх типів тонометрів, але це неправильно.Тонометр на практиці є особливим випадком диференціального приладу, саме тому його іноді називають диференціальним тонометром.

Які тонометри використовуються сьогодні?

На практиці сьогодні все частіше застосовуються електронні тонометри. Однак їх внутрішня структура, як правило, заснована на простих конструкціях аналогових приладів і збагачена лише відповідними датчиками, а також процесором і дисплеєм. Як і всі електронні пристрої, тонометри менш точні, ніж аналогові тонометри хорошої якості, але завдяки можливості внесення корекцій у реальному часі вони є більш практичними у більшості застосувань.

Тонометр рідини або U-трубка - це найпростіша можлива конструкція. Це U-подібна трубка з Тонометри такого типу добре працюють для вимірювання тиску газу - один кінець трубки піддається зовнішньому тиску, а другий - у вимірюваній системі. Напружений тиск штовхає рідину з однієї руки трубки на іншу, а величина відхилення зчитується зі шкали. Хоча одиниці, в яких виражається тиск у даному типі тонометрів, найчастіше становлять мм води або мм ртуті, тонометр можна масштабувати в будь-якій одиниці, і з практичних причин він зазвичай не містить ні води, ні ртуті, але гліцерин, чому це відомо під назвою "гліцериновий тонометр".

Мембранні тонометри є складнішими, та поділяються залежно від форми мембрани. Вони зазвичай призначені для вимірювання невеликих змін в системах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...