• Головна
  • IDMedia – розміщення зовнішньої реклами в Сумах
Новини компаній
12:00, 14 лютого 2020 р.

IDMedia – розміщення зовнішньої реклами в Сумах

Новини компаній
IDMedia – розміщення зовнішньої реклами в Сумах

Реклама - грає дуже важливу роль в становленні та розвитку підприємства. Найкраще запам'ятовують зовнішню рекламу. Вона підвищить лояльність до будь-якого товару. Особливо ефективно діє комплексна програма. Наприклад, якщо Ви замовили білборди в різних районах міста, охопивши основні напрямки.

У наш час існує безліч фірм, які спеціалізуються на рекламі. Рекомендовано співпрацювати з тим рекламним агентством, яке за довгі роки успішної роботи продемонструвало свої вміння та досвід.

До кого звернутись?

В місті Суми розташовано більше як 500 рекламних площин. В цьому питанні вам допоможе рекламна агенція АйДімедіа, їх девіз оренда білбордів в Сумах – це легко. За роки роботи ми розмістили багато рекламних сюжетів довівши на практиці професіоналізм і надійність. Ми систематично покращуємо свої вміння та знання, які щодня застосовуємо на практиці.

Зовнішня реклама має наступні переваги:

1. Доступна вартість. Середня вартість оренди зовнішньої реклами на білбордах в Сумах становить 3000 грн. за 1 місяць. Це 100 грн. на добу;

2. Регулярний вплив. Люди, які йдуть на роботу, водії і пасажири транспорту бачать один і той же щит кожен день. При таких умовах назва бренду ефективно запам'ятовується. Білборд працює цілодобово;

3. Широкий вибір – сітілайти, скроли, білборди, брандмауери, беклайти. Кожен з носіїв націлений на свою цільову аудиторію;

4. Покриття. Встановити зовнішню рекламу бажано в тому місці, кому вона адресована. Якщо продукція призначена для працівників підприємства, то вуличний щит бажано встановити по шляху їх слідування на роботу;

5. Ефективне сприйняття. Якщо макет зроблений якісно, то інформацію легко сприймати;

6. Якісна подача інформації.

Як показує практика, зовнішня реклама найбільш ефективна серед всіх інших видів. Наприклад, у Сумах середньодобовий показник охоплення OTS становить 13500 осіб віком старше 18 років.

IDMedia розміщує зовнішню рекламу понад 10 років. За цей час виконали безліч успішних рекламних кампаній. На нашому сайті найбільша в Україні сітка рекламних конструкцій які можна замовити онлайн. Ми можемо похвалитися тим, що у нас 100 відсоткове покриття по областях України. У Вас є можливість розмістити білборди в Сумській області. Пропонуємо замовити білборди в більш ніж 750 містах України, у Сумській області зовнішня реклама представлена що найменше у 20 містах, таких як:

- Бігборди у Конотопі;

- Борди у Глухові;

- Рекламні поверхні у Шосткі;

- Білборди у Сумах;

Ми здійснюємо сучасний підхід до рекламної компанії та даємо можливість обрати будь-який вільний бігборд у місті. Ми не просто розміщуємо зовнішню рекламу в місті Суми — ми досліджуємо для Вас вигідні напрямки, вивчаємо транспортну розв’язку міста, розміщуємо в найбільш людних містах. Доступні ціни, професійний підхід — це те, що неодмінно Вас порадує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...