• Головна
  • Банк, пункт обміну валюти або електронний обмін валют?
Реклама
05:54, 10 лютого 2020 р.

Банк, пункт обміну валюти або електронний обмін валют?

Реклама
Картинки по запросу "Банк, пункт обміну валюти або електронний обмін валют?"

Картинки по запросу "Банк, пункт обміну валюти або електронний обмін валют?"

Валюту можна обміняти в банку, обмінному пункті або онлайн. Електронний обмін валют набирає все більше послідовників не тільки завдяки економії грошей, але і часу.

Незалежно від причини обміну валюти, варто вибрати найбільш вигідний курс валют Луцьк. За даними опитувань 80% людей, що обмінюють валюту, користуються послугами Обмінки Луцьк, і тільки кожна восьма людина звертається в банк для цієї мети. При виборі послуги обміну люди керуються безпекою, курсом, доступністю послуг і швидкістю транзакцій.

В обмінних пунктах ви обмінюєте гроші дешевше, тому що обмін валют Луцьк використовує більш низьку маржу. Все більше і більше людей усвідомлюють, що купуючи валюту в Обміннику, вони здатні значно заощадити. Клієнти можуть самі це перевірити - на сайтах публікуються калькулятори прибутковості, які порівнюють курс валют Луцьк з курсом банку, обраного клієнтом.

Валюта в банку і в обмінному пункті

Обмін валют чорний ринок можна проводити на стійці банку, а коли ви розплачуєтеся карткою за кордоном, ви користуєтеся послугами банку з конвертації валюти. До недавнього часу це робили і позичальники з валютними зобов'язаннями. До цих пір банки мали надзвичайно вигідне джерело доходу від спреду (тобто різницю між купівлею і продажем валют). Вони могли безперешкодно формувати високі ціни на валюту, тому що знали, що позичальник повинен в будь-якому випадку придбати валюту, щоб оплатити внесок. Після введення закону банки трохи скоротили спред, але сьогодні він коливається від 0,5 до 5 відсотків. Отже, не можна зробити висновок, що обмін валюти в банку є дешевим і вигідним для клієнта.

Набагато краща ситуація виглядає в разі стаціонарних пунктів обміну валют, які накладають маржу в середньому на 2,6%.

Швидше і дешевше

Обмінка економить час і усуває транспортні витрати. Ви можете швидко і легко обміняти валюту, важливо відзначити, що це також безпечний спосіб, тому що ми використовуємо такі ж функції безпеки, як і банки. Крім того, що наші обміни зручні і швидкі, вони також дешевше, ніж в банках і стаціонарних обмінних пунктах. Ми також використовуємо набагато нижчий спред.

Якщо вам необхідно терміново обміняти валюту, то варто обов'язково відвідати перевірений ресурс і промоніторити динаміку цін. Сервіс дозволяє забронювати найвигіднішу пропозицію і скористатися ним протягом години. За цей час ви встигнете дістатися до обмінного пункту і закрити угоду на вигідних умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...