• Головна
  • Чи з’являться в міському транспорті Сум електронні квитки?
14:06, 12 лютого 2020 р.

Чи з’являться в міському транспорті Сум електронні квитки?

Про це говорили під час засідання виконавчого комітету в мерії.

Зокрема, розглядали питання «Про міську цільову програму автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки».

«Програма представляє собою комплекс заходів з розробки та поетапного провадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті. Таким чином сумчани зможуть користуватися безконтактними квитками. Також впровадження цієї програми забезпечить аналіз сфери міського транспорту, тобто будуть фіксуватися дані про поїздки в громадському транспорті, як окремо кожного пасажира, так і пільгових категорій. Орієнтовна вартість безконтактної персоніфікованої картки – 27 гривень. Обладнання буде встановлено за кошти інвестора, за бюджет міста виготовлятимуть лише електронні картки для пасажирів пільгових категорій», – розповів Сергій Яковенко, начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг.

Реалізація програми планується в чотири етапи:

- під час реалізації першого етапу програми (протягом 2020-2021 рр.) міською владою буде виконано ряд заходів організаційно-нормативної підтримки, спрямованих на залучення оператора АСООП (інвестора), створення передумов для впровадження автоматизованої системи, а також забезпечення організаційної підтримки та популяризації проекту;

- на другому етапі (2021 р.) планується виготовлення електронних квитків;

- протягом третього етапу (2021-2022 рр.) передбачається впровадження АСООП в міському комунальному транспорті;

- на четвертому етапі (2022 р.) – у міському приватному транспорті. Терміни поетапного впровадження АСООП в міському та комунальному та приватному транспорті можуть бути відкориговані за домовленістю з інвестором.

Загальний обсяг фінансування – 40 871,30 тисяч гривень ( 1 865,60 тисяч гривень – кошти Сумської міської ОТГ, 39 005,7 тисяч гривень – кошти інших джерел: інвестора, населення).

Поки що програму зняли з розгляду на доопрацювання.

Тетяна Пляшник

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...