• Головна
  • У Сумах з'явились перші охочі стати наставниками для дітей-сиріт
10:35, 12 лютого 2020 р.

У Сумах з'явились перші охочі стати наставниками для дітей-сиріт

Із 17 кандидатів у наставники для дітей-сиріт, які звернулись до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 10 пройшли відбір і наразі проходять навчання на спеціальному тренінгу, а отже найближчим часом вони стануть друзями для дітей, які цього потребують.

З кожним із кандидатів спеціалісти центру провели консультаційну роботу у вигляді первинного інтерв’ю, збору необхідного пакету документів.

На сьогодні існує кілька сімейних форм захисту виховання, серед них – прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, сімейний патронат та «наймолодша», наставництво.

Ідея наставництва з'явилася з необхідності підтримати дитину, яка перебуває в інтернатному закладі, і підготувати її до самостійного життя. Близькі стосунки, побудовані з наставником, дозволяють дитині підвищити самооцінку, сприяють її розвитку, допомагають відчувати себе вільніше в спілкуванні з іншими людьми, отримати просте людське тепло і підтримку. Наставник – друг-авторитет, готовий проводити час із дитиною, спілкуватися, давати їй поради.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року в Україні стартувала інформаційна кампанія щодо реформи системи інтернатів.

Інформацію щодо послуги наставництва можна отримати у Сумському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: вул. Харківська, буд. 42, та за телефонами: 700-607, 700-704.

У Сумах з'явились перші охочі стати наставниками для дітей-сиріт, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...