• Головна
  • Скільки заробляють спеціалісти робочих професій у Сумах?
Новини компаній
14:00, 11 лютого 2020 р.

Скільки заробляють спеціалісти робочих професій у Сумах?

Новини компаній

Спеціалісти робочих професій користуються у Сумах особливим попитом і є одними з найбільш оплачуваних на сьогодні, - розповідають аналітики сервісу із пошуку роботи «Кабанчик». Так, наразі по Україні маляр-штукатур може отримувати 22,5 тис.грн, сантехнік – 26 тис.грн, а електрик 28 тис.грн. Наскільки відрізняються такі цифри від даних по Сумах і чи є така робота на Kabanchik.ua - розбираємось разом з вами.

Скільки заробляють спеціалісти робочих професій у Сумах?, фото-1

Чи можна знайти роботу з такою оплатою на сервісі «Кабанчик»?

Так, звісно, адже представлені саме дані цього ресурсу. Але всі заробітки індивідуальні і залежать від того, скільки ви готові працювати. Розглянемо на прикладі.

В якості взірця обираємо категорію «Будівельні роботи» на Kabanchik.ua. У ній можна знайти запит на послуги із розробки і планування ландшафтного дизайну ділянки (від 1000 гривень), встановити сходи у приватному будинку (2000 гривень), скласти кошторис будівельних чи ремонтних робіт (від 1000 гривень), виконати певну роботи без кваліфікації у якості різноробочого (від 400 гривень). При цьому гроші ви отримаєте одразу, як тільки виконаєте роботу.

Ще більше пропозицій в категорії оздоблювальних робіт – для малярів, штукатурів тощо. Постійно виникають запити на укладку плитки, покраску стін, стелі, утеплення підлоги чи фасаду, укладку ламіната чи монтаж паркету, декоритивну чи звичайну штукатурку, поклейку шпалер тощо. Вартість зазвичай пропонується за квадратний метр, як і прийнято в цій сфері. Оплата – не нижче середньоринкової, яку встановлюють спеціалізовані фірми. Але є різниця – всі гроші ви отримуєте у свій гаманець (або розділяєте з напарником), в той час як спеціалізовані компанії своїм співробітникам віддають лише незначну частину від отриманого від замовника доходу.

Скільки заробляють спеціалісти робочих професій у Сумах?, фото-2

Дуже великий попит на роботу сантехніків, електриків, на вантажні перевезення. Так, від сантехніків очікують заміну змішувача (250 гривень), ремонт зливного бачка (450-600 гривень), встановлення пральної машини (400 гривень). Від електрика – заміну люстр (350 гривень), ремонт електропроводки (до 1000 гривень), встановлення розетки (в середньому 200 гривень). Зазначені цифри – лише вартість роботи, без витратних матеріалів. Також потрібно зауважити, що нерідко замовники пропонують набагато вищу за ринкову ціну за надання послуг – особливо у випадках, коли робота має бути виконана оперативно. Але зазвичай ви домовляєтесь із замовники на зручний і для вас, і для нього час – тому є можливість суміщати приробіток на «Кабанчику» із іншими типами зайнятості.

Загалом же робота для спеціалістів робочих спеціальностей на сьогодні складає до 50% загальної кількості всіх замовлень на сервісі «Кабанчик», а літом, яке традиційно є сезоном ремонтних і будівельних робіт, їх стає більше у 2-3 рази.

Скільки можна заробити?

Це залежить від кваліфікації і спеціальності, складності завдань і кількості виконаних завдань. Приміром, електрик може заробляти в середньому у Сумах 18 000 гривень, сантехніки - 19 000 гривень, різноробочий - 16 000 гривень на місяць. Найбільше можуть отримувати представники рідкісних спеціальностей і професій, пов’язаних із ризиком (приміром, промислових альпіністів, спеціалістів із декоративної штукатурки).

Скільки заробляють спеціалісти робочих професій у Сумах?, фото-3

Що потрібно робити, щоб почати заробляти?

Потрібно просто зареєструватись на сайті – це безкоштовно і дуже швидко. І одразу ви зможете брати завдання від замовників, виконувати їх і одразу отримувати зароблені гроші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...