• Головна
  • Кілька будинків у Сумах залишилися без води та тепла
адреси
11:32, 11 лютого 2020 р.

Кілька будинків у Сумах залишилися без води та тепла

адреси

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення водо – та теплопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Г. Кондратьєва, 110 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирах), вул. Г. Кондратьєва, 144 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), пр-т Курський, 39, 31 (заміна корінних кранів та труб холодної та гарячої води в квартирах), вул. Нижньосироватська, 62, вул. Глінки, 7, вул. Івана Сірка, 21 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. СКД, 48 ( заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Охтирська, 19/2 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Охтирська, 19/3 (заміна радіатора опалення в квартирі), вул. Металургів, 26 (заміна корінних кранів гарячої води в квартирі), вул. Ярослава Мудрого, 15 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Новомістинська, 23 (заміна каналізаційного стояка в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...