• Спортсмен із Сумщини став легкоатлетом року в Україні
16:44, 7 лютого 2020 р.

Спортсмен із Сумщини став легкоатлетом року в Україні

Визначилися переможці опитування Федерації легкої атлетики України у восьми номінаціях за підсумками 2019 року.

Участь в голосуванні взяли вболівальники, експерти (Рада ФЛАУ) і представники ЗМІ.

Стрибуни у висоту Ярослава Магучіх і Михайло Кохан перемогли відразу в двох номінаціях - кращі атлети і висхідні зірки.

Перша стала срібною медалісткою чемпіонату світу, рекордсменкою України (204 см) і світу (U20). Другий - посів п'яте місце з метання молота на чемпіонаті світу.

Обох можна буде побачити в Сумах на чемпіонаті України з легкої атлетики 20-22 лютого.

Кращий тренер року – Тетяна Степанова – тренер Ярослави Магучіх. Краща команда року - жіноча естафетна команда 4х400 метрів (Катерина Климюк, Тетяна Мельник, Ольга Ляхова, Анна Рижикова) – шості на чемпіонаті світу (3.27,48 хв).

А ось найкращим легкоатлетом року в категорії «Мастерс» став роменчанин Сергій Гаврась (вікова категорія М60) – чемпіон світу (53,97 м) і чемпіон Європи (55,28 м) з метання списа в категорії «Мастерс».

Кращою легкоатлеткою року в категорії «Мастерс» стала Світлана Сорочук (вікова категорія W50) – чемпіонка світу в приміщенні зі штовхання ядра (13,61 м), дворазова чемпіонка Європи зі штовхання ядра (14,03 м) і метання диска (39,40 м) в категорії «Мастерс».