![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
фото
10:05, 7 лютого 2020 р.
23-річному сумчанину, у якого вилучено 1 кг 300 г наркотиків, загрожує до 12 років
фото
Сумською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 23-річного сумчанина, який займався незаконним обігом наркотичних та психотропних речовин в особливо великих розмірах.
Нагадуємо, що оперативниками карного розшуку ГУ НП за належного процесуального керівництва Сумської місцевої прокуратури в рамках кримінального провадження 5 грудня 2019 року на одній із вулиць м. Суми затримано молодика, у якого виявлено 3 поліетиленові пакети з особливо небезпечною психотропною речовиною, обіг якої заборонено, – «PVP» вагою близько 1 кг.
«Того ж дня за місцем мешкання затриманого виявлено та вилучено ваги та близько 150 зіп-пакетів із речовиною різного кольору. Відповідно до висновку експерта, вміст наданих на дослідження пакунків – це психотропні речовини «PVP», «амфетамін», «метамфетамін», та наркотичний засіб «метадон», загальною вагою близько 300 гр», – розповіла перший заступник керівника Сумської місцевої прокуратури Юлія Слабунова.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання та зберігання особливо небезпечних психотропних речовин та наркотичного засобу з метою збуту в особливо великих розмірах) КК України. На вирок суду молодик чекає в СІЗО.
За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
![23-річному сумчанину, у якого вилучено 1 кг 300 г наркоти..., фото-1 23-річному сумчанину, у якого вилучено 1 кг 300 г наркотиків, загрожує до 12 років, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
15:55, 16 липня
15:55, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...