Акцію проти вистави "Любов і голуби" влаштували у Сумах

Біля театру для дітей та юнацтва у Сумах 5 лютого зібралися протестувальники. Вони виступали проти показу російськомовної вистави "Любов і голуби", з якою гастролює полтавський театр ім. М.Булгакова.

Мітинг розпочався о 18:30. Учасниця пікету Наталія Мокан розповідає:

"Що мене саме збентежило, це саме афіша. Бо на афіші йде пряма пропаганда російської мови, російського миру. Сама назва – "старая, добрая комедия". Тобто "старая" – воно добре, а Україна сучасна – це не добре. Це маленькі такі вливання в мізки. Це повертання до "совка".

На мітинг зібралося близько 30 людей з плакатами. Це представники громадських організацій міста. У цей час до театру підходили глядачі. Їх зустрічали викликами"Ганьба!".

"Це вистава російського письменника, російською мовою. Для чого це вона? Хто тут не розуміє української мови, скажіть будь-ласка? Перекладіть її українською мовою і будь-ласка, виступайте. Показуйте свої таланти", - каже учасниця мітингу Тамара Мовчан.

За словами організатора гастролей театру Олега Шепілова, на цю виставу придбали близько ста квитків. Це театр з Полтави, у ньому грають українські актори.

"Цьому театру років 25. Він формувався з Україною разом, коли ми стали незалежні. Зараз театр носить ім’я Булгакова. Раніше брали зірок з Москви, а зараз беруть зірок з Києва. Тут взяли бренд "Любов і голуби", і на це люди йдуть", - розповів організатор гастролей театру Олег Шепілов.

Коли розпочалася вистава, мітинг закінчився. Він тривав близько 40 хвилин.

Акцію проти вистави "Любов і голуби" влаштували у Сумах, фото-1 Акцію проти вистави "Любов і голуби" влаштували у Сумах, фото-2
Суспільне
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
2 дуже погано
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі