• Головна
  • У Сумах за графіті сина у підземці батько заплатить штраф
08:39, 6 лютого 2020 р.

У Сумах за графіті сина у підземці батько заплатить штраф

4 лютого 2020 року суд притягнув до адміністративної відповідальності батька за невиконання ним обов’язків щодо виховання неповнолітнього сина (ч. 3 ст. 184 КУпАП) та наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 850 грн.

Відповідно до матеріалів справи, ввечері 8 січня 2020 року неповнолітній хлопець, знаходячись в центрі міста біля фонтану «Садко» в підземному переході, наносив фарбою напис на стіну. Цим порушив п. 8 розділу ХІІ рішення СМР «Про затвердження правил благоустрою міста Суми» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 152 КУпАП, але не досяг віку, з якого настає адміністративна відповідальність. А тому за дії свого неповнолітнього сина до відповідальності притягнуто батька за ч. 3 ст. 184 КУпАП.

Батько неповнолітнього хлопця в суді провину визнав, розкаявся. Крім того його провина підтверджується змістом протоколу про адміністративне правопорушення, його поясненнями, зібраними матеріалами справи, що досліджені у судовому засіданні.

Суд, врахувавши характер скоєного правопорушення та особу винного, вважав за необхідне застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Батькові також доведеться сплатити судовий збір в розмірі 420 гривень 40 копійок на користь держави.

Постанова суду не набрала законної сили та може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 10 днів.

Пошук в ЄДРСР судових рішень можна здійснити за номером 591/503/20.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...