• Головна
  • Прокуратура Сумщини наполягає на поверненні в комунальну власність нерухомого майна вартістю майже 13,6 млн грн
15:00, 5 лютого 2020 р.

Прокуратура Сумщини наполягає на поверненні в комунальну власність нерухомого майна вартістю майже 13,6 млн грн

Шосткинською місцевою прокуратурою встановлено, що рішеннями сесій Чернівської та Перемозької сільських рад Глухівського району в 2019 році підприємству в безоплатне користування передано водопровідні мережі, вежі та свердловини. У подальшому з вказаним підприємством укладено договори позички нерухомого майна для обслуговування водопровідних мереж та надання населенню послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

Однак, відповідно до чинного законодавства договори оренди об'єктів у сферах водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності, укладені на строк більш як три роки, підлягають нотаріальному посвідченню та державній реєстрації у встановленому порядку.

«Оскільки нотаріальне посвідчення та державна реєстрація укладених договорів не проводились, він є неукладеним, а підприємство користується нерухомим майном комунальної власності без достатніх правових підстав і фактично не несе відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов вказаних договорів, в тому числі щодо забезпечення збереження майна», – розповів прокурор Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури Максим Чередниченко.

Відтак прокуратура звернулась до суду в інтересах держави з позовною заявою про повернення нерухомого майна вартістю майже 13,6 млн грн у комунальну власність. На даний час триває судовий розгляд, повідомляє Прес-служба прокуратури області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...