
16:31, 3 лютого 2020 р.
У їдальнях шкіл та дитсадків Сум проведуть дні відчинених дверей для батьків
Сьогодні на апаратній нараді знову порушили питання харчування в школах. Мер Сум зауважив, що не у всіх навчальних закладах міста якість харчування однакова, до того ж «часто якість продуктів не відповідає нормам». Зважаючи на те, що дане питання є пріоритетним, очільник запропонував періодично обідати у шкільних їдальнях, щоб проконтролювати процес та якість харчуватися.
Начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко зазначила, що наразі у їдальнях шкіл та дитсадків змінюється та доповнюється меню. Щоб батьки змогли ознайомитися зі всіма змінами, у їдальнях запровадять дні відкритих дверей. У їдальнях дитсадочків чекатимуть на батьків 19 лютого, а у шкільних їдальнях такі заходи планують на березень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де жителі Сум купують нерухомість за кордоном: топ напрямків
Новини компаній
15:00
Вчора
13:56
Вчора
Оголошення
10:19, Вчора
27
09:27, 1 червня
10:20, 4 червня
19
09:36, 9 червня
3
14:06, 4 червня
1