• Головна
  • У Сумській ОДА новий 30-річний керівник апарату
фото
12:15, 3 лютого 2020 р.

У Сумській ОДА новий 30-річний керівник апарату

фото

Під час апаратної наради заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош представив нового керівника апарату – Ігоря Кальченка

Як повідомив Ігор Кальченко журналістам, на своїй посаді він зосередиться на трьох основних напрямах роботи – запобігання та протидія проявам корупції, співпраця з органами місцевого самоврядування та реалізація реформи децентралізації, відновлення довіри людей до влади.

«Я впевнений, що чиновник має не створювати перепони, а допомагати людям. І якщо маєте інформацію, що якийсь посадовець працює не для людей, а проти них, я прошу звертатися до мене на особистий прийом. Будемо реагувати, – зазначив Ігор Кальченко. – Я на своїй посаді робитиму все від мене залежне, щоб вивести роботу облдержадміністрації на якісно новий рівень».

На запитання журналістів, чому вирішив працювати в органах виконавчої влади, Ігор Кальченко відповів: «Я сім років працював в органах місцевого самоврядування і для себе вирішив, що для саморозвитку необхідно виходити із зони комфорту. Тому спробував свої сили на конкурсі на посаду керівника апарату облдержадміністрації».

Довідково. Ігор Володимирович Кальченко народився: 14 березня 1989 року у м. Суми. Освіта: повна вища, Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України» («Правознавство»).

З листопада 2013 року по січень 2019 року – головний спеціаліст відділу представництва інтересів Сумської міської ради, виконавчого комітету Сумської міської ради та міського голови правового управління, м. Суми. Потім протягом року (01.2019-01.2020) працював заступником начальника правового управління – начальником відділу представництва інтересів Сумської міської ради та міського голови, м. Суми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...