
08:58, 3 лютого 2020 р.
Роменська дзюдоїстка взяла «срібло» чемпіонату України
30-31 січня у Львові проходив чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років.
Роменчанка Анна Охріменко у ваговій категорії до 63 кг посіла друге місце. Тренує спортсменку Дмитро Богуш.
У загальнокомандному заліку збірна Сумщини з однією медаллю посіла дев’яте місце, пише sportclub.sumy.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де жителі Сум купують нерухомість за кордоном: топ напрямків
Новини компаній
15:00
Вчора
13:56
Вчора
Оголошення
10:19, Вчора
27
09:27, 1 червня
10:20, 4 червня
19
09:36, 9 червня
3
14:06, 4 червня
1