
08:58, 3 лютого 2020 р.
Роменська дзюдоїстка взяла «срібло» чемпіонату України
30-31 січня у Львові проходив чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років.
Роменчанка Анна Охріменко у ваговій категорії до 63 кг посіла друге місце. Тренує спортсменку Дмитро Богуш.
У загальнокомандному заліку збірна Сумщини з однією медаллю посіла дев’яте місце, пише sportclub.sumy.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:56
Вчора
16:16
Вчора
ТОП новини
Оголошення