Реклама
09:00, 27 січня 2020 р.

Офісні перегородки з алюмінію

Реклама
Картинки по запросу Офісні перегородки з алюмінію

Картинки по запросу Офісні перегородки з алюмінію

Офісні перегородки на сьогоднішній день є функціональними, ефектними та економічно вигідними системами зонування для будь-якого простору. Перегородки дозволяють організувати робоче, торгове та житлове приміщення максимально якісно і зручно для людини, при цьому на установку конструкцій потрібно нетривалий час та немає необхідності в ремонтних роботах або переплануванні. Такий підхід до облаштування приміщення дає економії до 20-30% бюджету компанії. Наша компанія виробляє алюмінієві перегородки, які формують простір сучасної людини.

Працюючи з нами, ви можете твердо розраховувати, що отримаєте:

  • високу якість різноманітних систем перегородок з оригінальним дизайном, що відповідають вимогам до звукоізоляції, екологічності матеріалів і практичності в плануванні приміщення;
  • мінімальні ціни, обумовлені оптимізацією виробничих процесів і застосуванням передових технологій згідно ISO 9001: 2008;
  • оперативність виконання замовлень, тому що ми маємо в своєму розпорядженні власну виробничу та автотранспортну базу.

При виготовленні своєї продукції ми використовуємо екологічно чисті та безпечні матеріали. На кожній стадії виробництва офісних перегородок здійснюється жорсткий контроль якості. Всі виготовлені системи обов'язково тестуються і сертифікуються, щоб підтвердити їх відповідність чинним нормам.

Товарна лінія включає в себе:

  • настільні і мобільні екрани;
  • декоративні панелі;
  • декоративні перегородки з перфорованого МДФ;
  • вхідні групи (типове та індивідуальне виконання);
  • офісні двері;
  • стійки – ресепшн.

Стаціонарні офісні перегородки - це міцні збірно-розбірні конструкції, каркасом яких є алюмінієвий профіль. Вони випускаються в різних варіантах оформлення - повністю скляні на алюмінієвому профілі, глухі з ЛДСП/МДФ або комбіновані. Такі перегородки легко поєднуються з різними елементами декору. Звукоізоляція стаціонарних систем: 38-40 дБ (при подвійному склі до 52 дБ). Максимальна висота огороджень: 6000 мм. Максимальна ширина конструкцій: не обмежена.

Мобільні перегородки - призначені для оперативного розмежування простору. З їх допомогою можна організувати зручні робочі місця в будь-якій точці приміщення. Мобільні модулі прекрасно комбінуються з різними перегородками. Максимальна висота мобільних конструкцій: 2200-3000 мм. Максимальна ширина: не обмежена.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...