![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
10:00, 30 січня 2020 р.
Мешканка Сумщини кинула 5-місячну дитину у барі
До чергової частини Краснопільського відділення поліції звернувся чоловік із заявою про те, що його співмешканка разом з 5-ти місячною донькою кілька діб як зникли, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Вжитими оперативно-розшуковими заходами дитину знайшли в патологічному відділенні Сумської дитячої лікарні. Туди її доправили медики, які прибули за викликом сумських патрульних.
З’ясувалось, що розшукувана разом з дочкою приїхала з Краснопілля до Сум, де розважалась із приятелями в одному з міських барів. Персонал закладу викликав патрульних поліцейських, бо дитинка жінки весь час плакала, а та не звертала на це жодної уваги. Аби з’ясувати, чи все з дитиною гаразд, зателефонували й лікарям. Медики, оглянувши дитину, прийняли рішення про її госпіталізацію.
«До речі, дівчинка і досі перебуває в лікарні, – коментує ситуацію Андрій Семенченко, начальник Краснопільського відділення поліції. - А ось її матір довелось ще пошукати. Вона додому не повернулась, залишилась розважатись в обласному центрі. За невиконання батьківських обов’язків поліцейські вже притягли жінку до адміністративної відповідальності і тепер підготували клопотання на позбавлення її батьківських прав».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
06:45, 24 липня
7
19:35, 24 липня
5
18:19, Вчора
1
07:50, 21 липня
live comments feed...