• Головна
  • На Сумщині через службу зайнятості за рік працевлаштувалися 26,8 тис.осіб
13:29, 24 січня 2020 р.

На Сумщині через службу зайнятості за рік працевлаштувалися 26,8 тис.осіб

Порівнюючи з 2018, роботодавців Сумщини, які співпрацювали змісцевими філіями та центрами зайнятості, збільшилось до 6,1 тис.Вакансій у базі даних обласної служби зайнятості збільшилося на 5% – до 35,3тис. У 18 філіях та центрах зайнятості з 19 відбувся ріст кількостівакансій. Найбільш суттєво цей спостерігаємо у Середино-Будській – у 1,2 рази, Краснопільській, Великописарівській та Ямпільській філіях – в 1,1 рази.

Про це сьогодні повідомили в прес-службі Центру зайнятості, передає RegioNews-Суми.

Працевлаштованих за сприяння служби зайнятості теж збільшилось до 26,8 тис.осіб. 45,1% з них працевлаштовані оперативно до надання статусубезробітного. З числа безробітних 26% знайшли роботу в сільськомугосподарстві, лісовому та рибному господарстві; 14% – у переробній промисловості; 12% – у сфері оптової та роздрібної торгівлі, ремонті.

Працевлаштовані 294 безробітних на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державнесоціальне страхування (84 особи, які недостатньо конкурентоспроможні наринку праці та 210, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємства впріоритетних видах економічної діяльності).

В 2019 році кількість безробітних, які отримали одноразову допомоги побезробіттю та започаткували власну справу, зросла більше, ніж удвічі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...