![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
09:30, 24 січня 2020 р.
Чемпіонат України з самбо стартував у Сумах
Чемпіонат України з самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку стартував у Сумах. Турнір приймає сумський Палац студентського спорту Сумського державного університету, – повідомляє Суспільне.
23 січня на сумському килимі змагалися 250 учасників зі всіх областей України. Беруть участь в чемпіонаті й сумські спортсмени.
“Сумська область представлена приблизно 20 спортсменами. Це юнаки і юніори. Я завжди розраховую на гарні результати. В принципі, плануємо взяти три-чотири “золота”. Треті та другі місця – це вже по ситуації. Плануємо бути з медалями практично в кожній ваговій категорії”, – говорить тренер збірної команди Сумської області Дмитро Богуш.
Цей чемпіонат України є відбірним етапом на чемпіонат Європи та світу. Змагання з самбо у сумському Палаці студентського спорту завершаться сьогодні, 24 січня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
06:45, 24 липня
7
19:35, 24 липня
5
18:19, Вчора
1
07:50, 21 липня
live comments feed...