Відомі імена вчителів Сумщини, які перемогли у відбірковому турі конкурсу «Учитель року-2020»

У фінальному етапі змагань візьмуть участь 25 учителів закладів загальної середньої освіти області – переможці відбіркового туру. Фінальний етап другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» буде проведено в період із 28 січня до 31 січня 2020 року.

Серед цьогорічних переможців відбіркового туру:

Номінація «Історія»

1. Авраменко Руслана Володимирівна – учитель Маловисторопського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад освіти Лебединської районної ради.

2. Заріцька Юлія Миколаївна – учитель Ворожбянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний заклад освіти № 4 Білопільської районної ради.

3. Лупійко Петро Олексійович – учитель Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради.

4. Некрасова Людмила Михайлівна – учитель Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради.

5. Олійник Оксана Василівна – учитель Охтирської гімназії Охтирської міської ради.

Номінація «Хімія»

1. Дуля Юлія Олександрівна – учитель Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради.

2. Мар’єнкова Світлана Євгеніївна – учитель Тростянецької філії№ 1 загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради.

3. Рибалко Катерина Василівна – учитель Уланівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад освіти «Джерельце» Глухівської районної ради.

4. Рубан Оксана Анатоліївна – учитель Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради.

5. Чиженко Оксана Григорівнa – учитель Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради.

Номінація «Зарубіжна література»

1. Бескорса Ольга Андріївна – учитель Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 імені Б.Берестовського м. Суми.

2. Ізергіна Наталія Володимирівна – учитель Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені П.І. Калнишевського Роменської міської ради.

3. Коренєва Діана Миколаївна – учитель Ворожбянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад освіти Лебединської районної ради.

4. Кравчук Наталія Михайлівна – учитель Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради.

5. Кусочкіна Світлана Григорівна – учитель Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Шосткинської міської ради.

Номінація «Образотворче мистецтво»

1. Денисенко Олеся Юріївна – учитель Путивльської спеціалізованої мистецької школи-інтернату Сумської обласної ради.

2. Новиченко Юлія Володимирівна – учитель Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Шосткинської міської ради.

3. Остапенко Павло Вікторович – учитель Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 м. Суми.

4. Улановська Наталія Володимирівна – учитель Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської районної ради.

5. Хрін Інна Григорівна – учитель Будильського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад освіти Лебединської районної ради.

Номінація «Початкова освіта»

1. Волницька Валентина Володимирівна – учитель Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 м. Суми.

2. Гапонько Тетяна Миколаївна – учитель Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради.

3. Оцевик Світлана Вікторівна – учитель Чернеччинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В. Пилипенка Чернеччинської сільської ради.

4. Пищик Любов Олександрівна – учитель Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради.

5. Сівовол Тетяна Миколаївна – учитель Боромлянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад освіти Боромлянської сільської ради Тростянецького району.

Довідково: У першому (зональному) турі конкурсу брали участь 399 учителів закладів загальної середньої освіти області. На розгляд журі другого (регіонального) туру конкурсу «Учитель року – 2020» подано 66 інформаційних матеріалів переможців першого туру змагань із 28 адміністративно-територіальних одиниць області, зокрема, за номінаціями «Історія» – 13 матеріалів (зареєстровано 80 учасників), «Хімія» – 11 матеріалів (51 учасник), «Зарубіжна література» – 13 матеріалів (78 учасників), «Образотворче мистецтво» – 7 матеріалів (35 учасників), «Початкова освіта» – 22 матеріали (155 учасників).

Із 66 учасників відбіркового етапу конкурсу 30 учителів (45%) – спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії, 32 особи (48%) – зі стажем педагогічної роботи понад 20 років. Серед учасників відбіркового етапу конкурсу – 60 жінок (91%) та 6 чоловіків (9%).

Участь у конкурсних випробуваннях відбіркового етапу (тестування та контрольна робота) взяли 66 учителів.

Найбільшу кількість інформаційних матеріалів конкурсантів (5 робіт) подано відділами освіти Білопільської, Лебединської райдержадміністрацій, відділом освіти виконкому Лебединської, управління освіти і науки Сумської, управлінням освіти Шосткинської міських рад.

Естетичним оформленням вирізняються матеріали відділів освіти Охтирської, Роменської міських рад, управління освіти і науки Сумської міської ради; управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради, відділу освіти Боромлянської сільської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі