• Головна
  • Як вибрати транспортну компанію для міжнародного перевезення?
Реклама
20:56, 11 січня 2020 р.

Як вибрати транспортну компанію для міжнародного перевезення?

Реклама
Картинки по запросу Як вибрати транспортну компанію для міжнародного перевезення?

Картинки по запросу Як вибрати транспортну компанію для міжнародного перевезення?

На ринку міжнародних перевезень функціонує величезна кількість транспортних компаній, що пояснюється як складністю процесу, так і затребуваністю послуги - Україна імпортує більшу частину споживчих товарів, устаткування, хімічної продукції та інших товарів. Пропонуємо вашій увазі кілька практичних порад, які будуть корисні при виборі транспортної компанії для міжнародного перевезення.

Пройшовши за посиланням https://stability8838.com.ua/, ви можете ознайомитися з пропозицією транспортної компанії Stability cargo8838, яка виконує міжнародні перевезення і доставки вантажів з Китаю і Туреччини.

Перш за все, необхідно розуміти, що організація міжнародного перевезення - складний процес, у якому окрім самої транспортної компанії залучено багато інших сторін (митні органи у країні експорту та імпорту, компанії, що здійснюють вантажно-розвантажувальні роботи, агенти в порту і ін), а також мають велике значення форс-мажорні обставини (шторм, страйк у порту), тому втрата та пошкодження вантажу, як і недотримання заявлених термінів доставки трапляються в кожній компанії. Інша справа, як часто це трапляється і як компанія реагує на ці ситуації.

Вибирайте спеціалізовану транспортну компанію для вашого бізнесу

Ринок міжнародних перевезень складний і різноманітний. Як правило, транспортні компанії мають свою нішу і займаються окремим напрямком. В цілому, можна розділити вантажоперевізників за наступними принципами:

-компанії, що займають певним видом транспорту - авіаперевезеннями, ж/д, автомобільними перевезеннями, експрес-доставкою та ін.

-компанії, що спеціалізуються на певному напрямку - наприклад, на доставці з Азії або навіть тільки доставки з Китаю; компанії, що працюють тільки на імпорт, компанії, що працюють лише на експорт;

-транспортні компанії, що спеціалізуються на певному вигляді вантажів-небезпечні вантажі, наливні та ін.

-компанії, що працюють тільки з проектними вантажами - великими обсягами.

Звичайно, існують і великі транспортні компанії з розгалуженою мережею філій або мають партнерів у багатьох країнах світу. Але, як правило, і у таких компаній буде своя спрямованість.

Тому при виборі компанії враховуйте особливості перш за все Вашого бізнесу. Якщо у Вас тільки дрібні вантажі за різними напрямками, шукайте компанію, що займається авіа або експрес-доставкою. Інші компанії також можуть запропонувати Вам свої послуги, але чи будете Ви їм цікаві в такій же мірі, як клієнти з великими поставками? Або якщо Ви займаєтеся поставкою товару тільки, наприклад, з Туреччини, пошукайте компанію, яка спеціалізується на даному напрямку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...