• Головна
  • Позики на карту з терміновим оформленням стали кращим фінансовим продуктом в першому кварталі 2019 року
Новини компаній
14:40, 28 грудня 2019 р.

Позики на карту з терміновим оформленням стали кращим фінансовим продуктом в першому кварталі 2019 року

Новини компаній

2019 рік став значною мірою переломним для фінансової системи України. У банківському середовищі були проведені великі реформи, контроль за ризиками посилений, прозорість звітності стала обов'язковою мірою. Влада прийняла закон про валютну лібералізацію, інфляція досягла мінімальних значень за останні п'ять років, облікова ставка значно зменшилася.

Але крім усього вищезгаданого, аналітики відзначають тенденцію до відродження кредитування. Звичайно, воно ще не відбулося в повній мірі - адже корпоративний сегмент залишається пасивним, і кількість проблемних кредитів залишається на колишньому, занадто високому рівні. Але цю статистику демонструє тільки банківська сфера.

В області споживчого кредитування, навпаки, відзначається значне зростання. Українці звернули увагу на мікрофінансові організації (МФО), і почали активно користуватися мікропозиками. Особливою популярністю користуються термінові онлайн-кредити на карту з моментальним оформленням.

2019 рік відзначився зростаючим інтересом наших співвітчизників до швидких позик. Пересічного українця привертають такі якості кредитів, як доступність та можливість отримати позику на карту всього за 15 хвилин. Порівнювати банківські кредити і кредити в МФО дещо некоректно. Але є ситуації, коли терміново необхідна невелика сума, наприклад, 2-3 тисячі гривень. І тоді оптимальним способом вирішити фінансову проблему стає мікрокредит.

За що українці полюбили мікропозики

Терміновий кредит на карту з мінімальною, а головне, швидкою перевіркою, дозволяю отримати гроші на протязі кількох хвилин. Не потрібно відвідувати офіс мікрокредитної компанії і особисто зустрічатися зі її співробітниками. Всього за 15 хвилин користувач отримає необхідну суму грошей, якщо скористається послугами онлайн-МФО.

Процедура оформлення мікропозики гранично проста. Як правило, щоб оформити позику, потрібно паспорт і ІПН, а також банківська карта, на яку організація перерахує гроші.

МФО охоче видає позики на карту без перевірок тим категоріям позичальників, які банки знаходять «проблемними», в їх числі: люди з проблемною кредитною історією, безробітні особи, пенсіонери і люди з інвалідністю. Саме лояльність до всіх категорій населення і доступність кредиту забезпечили вибухове зростання популярності мікрокредитування. Держстат України опублікував дані, згідно з якими, тільки в першому кварталі 2019 роки українці взяли 3,4 мільйона мікропозик на суму майже три мільярди гривень. При цьому середня сума позики склала 2000 гривень.

Таким чином, до переваг мікрокредитування онлайн, можна віднести наступні якості:

  • Доступність
  • Простота оформлення
  • Комфортні суми позики
  • Швидкість
  • Безпека
  • Гарантоване отримання грошей без відмови.

Як знайти МФО, яка надасть кредит онлайн на карту

До 2019 року в нашій країні зареєстровано 111 мікрофінансових організацій. Вони умовно поділяються на дві групи - інтернет-МФО, що видають позики на карту, і фізичні компанії, що працюють через мережу філій. Щоб знайти компанію онлайн кредитування, досить просто вбити відповідний запит в пошуковик, після чого вибрати пропозицію, яке підійде найкраще.

Мікрокредитні організації, які працюють в офлайн-режимі можна знайти практично в будь-якому публічному місці. Кредит-кафе працюють в торгових центрах, на вокзалах, на ринках і т.д.

У пошуках позики онлайн остерігайтеся фінансових шахраїв і намагайтеся вибирати кредитну компанію з гідною репутацією, наприклад, CreditPlus. Понад 400 тисяч чоловік довіряють вирішення своїх фінансових проблем саме CreditPlus і отримують кредитування на комфортних умовах і під мінімальний відсоток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...