
12:00, 20 грудня 2019 р.
У Сумах повісився чоловік
Вчора, 19 грудня, у першій сумській міськлікарні помер 59-річний чоловік, доставлений напередодні після спроби суїциду шляхом повішення, пише rama.com.ua.
Наразі обставини події вивчає поліція, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Сумській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
Вчора
Оголошення
14:19, 20 червня
11
12:04, 19 червня