• Головна
  • У Сумах відбувся форум директорів шкіл
фото
14:00, 19 грудня 2019 р.

У Сумах відбувся форум директорів шкіл

фото

«Сучасна школа — простір інноваційних можливостей» – під такою назвою відбувся третій форум директорів закладів загальної середньої освіти області. Цього разу увага була прикута до упровадження технологій STEM-освіти.

Як повідомила директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова, заклади освіти області активно долучилися до розбудови моделей розвитку STEM-освіти. Так, у 45 закладах упроваджується програма «STREAM-освіта або стежинки у Всесвіт». А у 59 закладах працюють за програмою розвитку дитини від 2 до 6 років «Безмежний світ гри з LEGO».

Для педагогів, які працюють у перших класах, командою тренерів області за підтримки компанії TheLegoFoundation проведено одноденні додаткові тренінги. Що стосується старшої школи, то основним тут є сприяння свідомому вибору подальшої освіти STEM-профілю, поглиблена підготовка з груп предметів STEM (профільне навчання), освоєння наукової методології. За різними напрямами STEM-програми долучилися 178 закладів загальної середньої освіти нашої області.

Зокрема інтегровані, міжпредметні навчальні програми запроваджені у 58 закладах. За напрямом робототехніка та інженерні розробки працює 20 закладів. Технології Веб-дизайну упроваджуються у 24 закладах, легоконструювання – 87 закладах, 3D моделювання розвивається у 9 закладах загальної середньої освіти області, за напрямом STEM-програми винахідництво працюють у семи закладах загальної середньої освіти області.

Вікторія Гробова також зазначила, ефективність STEM-навчання, запровадження інноваційних методик, залежить від оновлення матеріально-технічної бази. Цього року Урядом виділено бюджетні кошти на облаштування STEM-лабораторій і профільних кабінетів. Сумська область на зазначені цілі отримає 17 344,9 тис гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...