• Головна
  • У Сумах привітали учнів-переможців відеоконкурсу «Енергозбереження в школі та побуті»
фото
10:30, 19 грудня 2019 р.

У Сумах привітали учнів-переможців відеоконкурсу «Енергозбереження в школі та побуті»

фото

Міський голова привітав учнів сумських шкіл, переможців відеоконкурсу «Енергозбереження в школі та побуті», що проводився у рамках грантового проєкту ЄС «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми».

«Енергоефективність та енергозбереження – актуальна потреба сьогодення, адже це в першу чергу питання національної безпеки. У вересні 2015 року міська рада приєдналася до провідної Європейської Ініціативи «Угода мерів» а у 2016 році затвердила План дій сталого енергетичного розвитку міста Суми до 2025 року. Разом із зобов'язанням впроваджувати енергоефективні заходи в установах бюджетної сфери, ми зобов'язалися виховувати у нашої молоді почуття відповідального ставлення до навколишнього середовища. Висока активність школярів у цьому конкурсі свідчить про те, що ми на правильному шляху», – сказав міський голова.

За словами менеджера грантового проєкту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» Катерини ГАВРИЛОВОЇ, конкурс проводився у листопаді цього року серед учнів усіх сумських шкіл за трьома номінаціями «Енергозбереження вдома», «Енергозбереження в школі» та «Визнання» (в рамках останньої переможець визначався за кількістю вподобань та коментарів в мережі Instagram).

Всього надійшло 27 відеоробіт, більшість із яких стосувались номінації «Енергозбереження вдома», відтак конкурсною комісією було вирішено обрати п'ятьох переможців. Ними стали Андрій ПЕТРІВНИЙ (КУ ССШ № 7), Макар БІЛОДІД (КУ ССШ № 9), Ангеліна ТКАЧЕНКО (КУ ЗОШ № 22), Єгор Ільєнко (НВК № 9), та Дарія КОЛЕСНІЧЕНКО (гімназія 1).

В номінації «Енергозбереження в школі» перемогу отримали Дмитро СЕГИДА (ССШ № 9) та Наталія КРИКУНЕНКО (ЗОШ № 5). А в номінації «Визнання» найкращими стали Максим ЛЕВЧЕНКО (ССШ №10) та Микита ДОВГОПОЛ (9 ССШ № 10).

Окрім відзнак школярі отримали цінні призи: за перше місце – зарядний пристрій power-bank, за друге місце – bluetooth аудіо-колонки та за третє місце – LED-ліхтарики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...