На Сумщині курсує пенсійний допомогомобіль

Цього разу пенсійні послуги за місцем проживання отримали мешканці с. Великий Бобрик Краснопільського району, с. Ворожба Лебединського району, с. Коршачина, Синяк та Зелене Білопільського району.

На прийом до начальника управління обслуговування громадян Валентини Майковської громадяни звернулися з такими питаннями: порядок обчислення страхового стажу; розмір пенсії та показники, які враховуються при її призначенні; перерахунок пенсій з 1 грудня цього року; перспективи підвищення пенсій; призначення пенсії за вислугу років та учасникам бойових дій; достроковий вихід на пенсію; перехід на пенсію по інвалідності; перегляд встановленого розміру пенсії, підтвердження правильності його розрахунку, зокрема учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, підприємцям, дояркам та багатодітним матерям, які працювали в сільськогосподарському виробництві та інше.

Фахову допомогу отримали усі громадяни з вищезазначених питань та ознайомилися на додаток із сучасними електронними сервісами Пенсійного фонду.

Загалом у грудні під час виїзду допомогомобіля до пенсійників звернулись 72 особи, яким було надано 130 послуг.

Довідково. Пенсійний допомогомобіль – це унікальний сервіс, створений для надання пенсійних послуг у найвіддаленіших куточках Сумської області, завдяки якому літні люди та особи з обмеженими можливостями можуть отримати допомогу у вирішенні своїх питань безпосередньо за місцем мешкання. Відвідуючи віддалені населені пункти, фахівці Фонду Сумщини не лише надають консультації з пенсійних питань, а й допомагають громадянам відновити їхні порушені в пенсійній сфері права, маючи на меті підвищення їхніх пенсій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі