• Головна
  • Вимоги, які повинні бути виконані для правильної установки бетононасосу
Реклама
06:12, 8 грудня 2019 р.

Вимоги, які повинні бути виконані для правильної установки бетононасосу

Реклама
Картинки по запросу Бетононасос

Картинки по запросу Бетононасос

Бетононасос - це пристрій, побудований на шасі автомобіля, який дозволяє доставляти рідкий бетон до важкодоступних місць дуже швидким та безпечним способом. Тому замовляйте таку послугу на https://betononasos.com.ua/ru, якщо потребуєте великої кількості бетонної суміші для будування об’єктів будь-якого розміру.

Бетононасоси будуть корисні в наступних ситуаціях:

·коли ми не маємо можливості загнати грушу з готовим змішаним бетоном до місця заливки

·коли бетонна стяжка знаходиться на верхньому поверсі

·коли є необхідність заливати бетон партіями або на багатьох рівнях

·коли планування приміщень складне і немає доступу до великого обладнання

Вибір правильного діапазону насоса.

Для того, щоб бетон був доставлений оптимально з використанням насосів, необхідно вибрати пристрій, адаптований до конкретних завдань, які повинні виконуватись ним. У цьому випадку найголовніше - вибрати правильну довжину стріли, щоб вона не була занадто короткою. Оцінка цієї довжини не є складною для більш легких проектів, таких як будівництво односімейних будинків або проведення фундаментальних робіт. Це, безумовно, складніше при здійсненні великих проектів, коли будівництво розташоване, наприклад, у центрі сильно забудованого міста.

Необхідно оцінити відстань між найбільш віддаленою точкою, куди бетон потрібно перекачувати, і запланованим місцем роботи насоса. Надзвичайно важливо, щоб роботи можна було проводити комплексно. Якось переміщати бетононасос під час роботи неможливо, оскільки це пристрій великого розміру, який потребує достатнього місця та стабільної підтримки.

Правильний інтервал.

Під час роботи бетононасос повинен бути належним чином підтриманий. Необхідно знайти рівний фрагмент ділянки, де його можна правильно встановити. Це питання безпеки для працівників, а також прагнення уникнути матеріальних втрат, які можуть виникнути в результаті заливки бетону при неправильному встановленні пристрою, що призведе до його перевертання чи похилу у бік.

Якщо встановити бетононасос на будівельному майданчику неможливо, на жаль, знадобиться трохи більше участі працівників. Це буде відносно важкою роботою, оскільки передбачає необхідність ручного заливання бетону, наприклад, на фундаменти. Варто переконатися на самому початку, чи пристрій зможе вільно зайти на будівельний майданчик. Якщо так, то це, безумовно, значно пришвидшить роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...