• Головна
  • Психологія трейдингу: як позбавитись емоцій, які заважають працювати
Реклама
04:59, 8 грудня 2019 р.

Психологія трейдингу: як позбавитись емоцій, які заважають працювати

Реклама
Картинки по запросу Психологія трейдингу: як позбавитись емоцій, які заважають працювати

Картинки по запросу Психологія трейдингу: як позбавитись емоцій, які заважають працювати

Бажаєте заробити на біржових і позабіржових ринках? Тоді переходьте на новый домен tradelikeapro.ru- тут для вас зібрано безліч корисної інформації, користуючись якою ви зможете якісно аналізувати ринок Форекс та робити правильні висновки.

Щоб бути успішним в інтернет-трейдингу, в першу чергу треба розуміти психологію самого трейдингу. Давайте разом розглянемо її основні основи.

Трейдинг вимагає сукупне вміння грамотно аналізувати, робити висновки та вміти ризикувати та приймати швидке рішення. Більшість трейдерів впевнені, що емоції заважають приймати розумні рішення, але управляти ними виходить далеко не всім.

У психології виділяють декілька методів боротьби з емоціями:

1. Змінити об’єкт концентрації емоції. Наприклад, якщо ви сконцентровані на ймовірності втрати грошей,зосередьтеся на ймовірності взяття прибутку. Так ваші емоції відійдуть та не будуть заважати вам робити свої висновки та приймати рішення на ринку Форекс.

2. Змініть свої переконання. Переконання це свого роду фільтри, які створюються на протязі всього життя. Вони не тільки змінюють нас як особливість, але і впливають на сприйняття подій. Якщо ми змінимо свої переконання, то й інтерпретація подій теж зміниться.

3. Змінити емоції на дію тіла. Якщо ви відчуваєте, що вами опановують емоції, які вам дуже заважають, змініть своє дихання(дихайте животом), змініть тон, силу голосу та темп мови — все це зладить емоції та ви знов зможете тверезою головою приймати рішення.

Основа успішного трейдингу лежить у балансі між крайнощами. Іншими словами, ви, як інтернет-трейдер повинні вміти приймати як ймовірність прибутку, так і ймовірність втрати свої кошти. Саме баланс між ними й є фактор успішного трейдингу.

Ні для кого не секрет, що тіло керує емоціями, а емоції думками. Тому, якщо рухатись у зворотному порядку, стане зрозуміло, що якщо ви зміните свої фізіологію, зміниться і рух самих думок. Якщо ви відчуваєте себе не комфортно та у голову приходять лише погані думки, сядьте зручніше, дихайте глибоко і ви помітите, як ваші емоції відходять самі по собі.Навчіться керувати своїми емоціями та ви помітите, що ваше життя стало легше, а заробіток в інтернет-трейдингу успішніше.

На сайті Trade like a PRO для вас зібрано безліч цікавої та корисної інформації, яка вам допоможе вам приймати правильні рішення без зайвих емоцій та вести успішні торги на Форекс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...