• Головна
  • Альтернативні способи відслідковування посилок Нової пошти
Новини компаній
17:00, 9 грудня 2019 р.

Альтернативні способи відслідковування посилок Нової пошти

Новини компаній
Альтернативні способи відслідковування посилок Нової пошти, фото-1

Компанія Нова пошта — один з лідерів поштових компанії в Україні

 — вже майже 5 років успішно працює в цій галузі на міжнародному ринку. Служба доставки спеціалізується на обслуговуванні потреб бізнес-клієнтів та приватних користувачів.

Щодня компанія транспортує біля мільйона відправлень. Поштовий перевізник нараховує понад 2200 відділень зв'язку і близько 1500 Поштоматів по всій Україні.

Принцип, якого дотримується компанія, — легка доставка для життя та бізнесу. Тому «Нова пошта» постійно впроваджує нові продукти та сервіси, зорієнтовані на міжнародні стандарти. Однак клієнтів служби Нова пошта і досі найбільше цікавить питання, якими способами можна відстежити вантаж. Про це ми й поговоримо в нашій статті.

Нова пошта: відстежити посилку за номером телефона

Під час реєстрації вантажу оператор просить надати номер телефона відправника та одержувача. Тому більшість користувачів і досі впевнені, що так можна відслідкувати будь-який вантаж Нової пошти. Проте така думка є хибною. Адже правила компанії не дозволяють відстежувати відправлення за номером телефону. Це можна зробити лише за номером експрес-накладної. 

Якщо відправник не надав вам таку інформацію, зверніться до найближчого відділення «Нової пошти» з паспортом та номером телефону. Оператори нададуть вам трекінг, за яким легко відстежити вашу посилку.

Нова пошта: відстежити вантаж за номером накладної

Альтернативні способи відслідковування посилок Нової пошти, фото-2

Після реєстрації посилки у відділенні компанії відправник отримує накладну зі спеціальним кодом. Таким чином, «Нова пошта» дає ще одну можливість відстежити вантаж по номеру декларації. Цифровий код потрібно ввести в онлайн-форму та натиснути кнопку «Відстежити». У новому вікні відкриється інформація про статус відправлення, його маршрут, дату прибуття, адресу й вартість доставки, а також імена відправника та адресата.

Нова пошта: відстежити вантаж за прізвищем відправника

Якщо ви вирішите відстежити посилку за прізвищем відправника чи отримувача, у вас також нічого не вийде. Адже «Нова пошта» дозволяє відслідкувати вантаж тільки за номером накладної. Номер телефону, прізвище відправника та отримувача потрібні лише для того, щоб повідомити учасників доставки про прибуття посилки на місце призначення та видачі її у відділенні компанії. Усі інші операції виконати за прізвищем неможливо. Крім того, разом з паспортом та номером телефону ви можете звернутися до оператора найближчого відділення «Нової пошти» для отримання номера декларації у разі його відсутності. 

Як в мобільному додатку «Нова пошта» відстежити посилку

Альтернативні способи відслідковування посилок Нової пошти, фото-3

Поштовий оператор постійно дбає про те, щоб клієнтам було просто і зручно отримувати всю необхідну інформацію про свої відправлення. Завантажте та встановіть на смартфон мобільний додаток «Нової пошти», щоб отримати найпростіший спосіб відстежити товар з будь-якого магазину. Користуватися додатком дуже просто, варто лише дотримуватися чіткого алгоритму:

  1. Зайдіть в додаток та натисніть «Мої відправлення».

  2. У новому вікні ви побачите всі відправлення, які можна розподілити за різними характеристиками. Відкрийте одне з них.

  3. Ще одне нове вікно відкриває всю інформацію про вашу посилку. Тут ви дізнаєтеся статус вантажу, ім’я відправника, одержувача та стан оплати.

Однак для більшої зручності краще встановити на смартфон універсальний додаток Posylka.net. Перевага сервісу в тому, що він дозволяє відстежувати посилки будь-якої транспортної компанії. Крім того, зареєстровані користувачі мають змогу слідкувати одночасно за 30 відправленнями різних поштових операторів. Для цього досить мати трек-номер та ввести його в спеціальне поле. Портал залишає цей номер в пам’яті, тому повторно його вводити вже не потрібно. 

Користуватися сервісом Posylka.net можна як з мобільного, так і з комп’ютера.

Відстеження посилок «Нова пошта» без інтернету

Альтернативні способи відслідковування посилок Нової пошти, фото-4

Звичайно, усі попередні способи перевірити місцеперебування вантажу «Нової пошти» доступні лише тим, у кого є смартфон або комп’ютер, що мають доступ до всесвітньої мережі. Але що робити, коли ці засоби відсутні?

 У такому випадку компанія пропонує скористатися SMS-трекінгом. Відправте трекінг накладної на номер 4404 з вашого звичайного мобільного. Протягом хвилини ви отримаєте повідомлення із потрібною інформацією. Єдиний недолік такого відстеження — послуга платна. Абонентам «Київстар» і «Водафон» доведеться заплатити 1,06 грн, а користувачам lifecell — 1,59 грн.

Як відстежити посилку без номера накладної

Прослідкувати за вантажем, що транспортується «Новою поштою», без номера декларації неможливо. Якщо у вас з якихось причин відсутній такий номер, радимо звернутися у відділення компанії з документами, що посвідчують особу, та назвати номер телефону, на який було зареєстровано відправлення. Оператор знайде цифровий код у базі та надасть вам його. 

Якщо у вас виникають будь-які питання щодо відстеження вантажів «Нової пошти», можна звернутися до цілодобової підтримки клієнтів. За телефоном гарячої лінії оператор компанії надасть вам безкоштовну консультацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...